Rodzinny grill.. Wypada podać na plastikowych talerzach???

Obserwuj wątek

Odp: Rodzinny grill.. Wypada podać na plastikowych talerzach???

bajtek
  • bajtek

  • Posty: 249
  • Przepisy: 52
  • Artykuły: 0
To jest szczególna okazja i w/g mnie jednak jednorazówki odpadają /nawet jak ładnie się prezentują/. W innym wypadku jak najbardziej.......

Odp: Odp: Rodzinny grill.. Wypada podać na plastikowych talerzach???

Paola
  • Paola

  • Posty: 37
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
Aranżacja bardzo fajna. Ładnie zgrana. Podoba mi się pomysł z lampionami.
Cała reszta zastawy, oprócz talerzyków jest szklana?
Na zwykłego rodzinnego grilla wszystko jest super. Ale podobnie jak Tit zastanowiłabym się, czy nie użyć jednak szklanych. Wszystko rzeczywiście należy od nastawienia solenizantki. No i tego, że nie jest to do końca zwyczajny rodzinny grill, tylko impreza urodzinowa.



zmieniono 1 raz (ostatnio 21 cze 2012 19:14 przez Paola)

Odp: Rodzinny grill.. Wypada podać na plastikowych talerzach???

Chyba jednak dałabym na szklanych, ale wszystko zależy od teściowej. Moja teściowa była niezbyt przywiązana do form i wręcz źle się czuła jak było za bardzo ą ę, więc na pewno by się nie obraziła. Ale już moja mama mogłaby rzucić focha

Rodzinny grill.. Wypada podać na plastikowych talerzach???

Sammyk
  • Sammyk

  • Posty: 3
  • Przepisy: 24
  • Artykuły: 1
W najbliższy weekend spodziewam się gości. Planowana forma przyjęcia-grill na tarasie, jednak impreza ma się odbyć z okazji 55 urodzin teściowej, dlatego zastanawiam się czy moja ulubiona forma czyli możliwie ładnie przy wykorzystaniu jednorazowych talerzyków, będzie odpowiednia na tą okoliczność. Chętnie poznam Wasze zdanie na temat kiedy wypada, a kiedy już nie koniecznie. Podrzucam zdjęcia tak, żeby każdy mógł zająć stanowisko. Mam nadzieję, że podeślecie jakieś zdjęcia z propozycjami.
obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Rodzinny grill.. Wypada podać na plastikowych talerzach???