ŚCIERKI KUCHENNE - gdzie mogę kupić porządne ?

Obserwuj wątek

Odp: ŚCIERKI KUCHENNE - gdzie mogę kupić porządne ?

Neccia27
  • Neccia27

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja tam też uważam, że najlepiej jest zaopatrzyć się w ściereczki kuchenne przez internet. Sama zamówiłam już kilka z jednej ze stron internetowych ( usunięte przez moderatora)
Jestem z nich mega zadowolona. Od razu są gotowe do użycia, bo nie zostawiają na mokrych naczyniach "włosków" a w dodatku są mega wytrzymałe.
Pozdrawiam

Odp: Odp: ŚCIERKI KUCHENNE - gdzie mogę kupić porządne ?

szybkiszymek
Jejku, najłatwiej to chyba w internecie. Największy wybór. Bo w sklepach takich typowo z rzeczami do domu to trochę drogo. Na przykład tutaj masz fajne reczniczki kuchenne http://www.fedo.pl/category/reczniki-reczniki-kuchenne

Odp: ŚCIERKI KUCHENNE - gdzie mogę kupić porządne ?

eKuchnia_com
Akurat o nich nie słyszałam,ale dzięki na polecenie bo teraz będę mieć to na uwadze. Poza tym warto jak ktoś wspomniał powyżej,szukać w dobrych i godnych zaufania sklepach internetowych,tam znajdziemy największy wybór.

Odp: ŚCIERKI KUCHENNE - gdzie mogę kupić porządne ?

WojtekCh
  • WojtekCh

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja polecam ściereczki od Viledy. Mają ich różne rodzaje. Najlepiej zobaczyć w ich oficjalnym sklepie internetowym, bo tam jest największy wybór. Świetnie się sprawdzają, a te kuchenne można spokojnie prać, więc wytrzymają wysokie temperatury.

Odp: ŚCIERKI KUCHENNE - gdzie mogę kupić porządne ?

Myślę ze najlepiej byłoby poszukać w sklepach internetowych,w końcu tam masz zdecydowanie największy wybór. Zajrzyj na www.fajnachata.pl

Odp: Odp: ŚCIERKI KUCHENNE - gdzie mogę kupić porządne ?

misia14
  • misia14

  • Posty: 414
  • Przepisy: 290
  • Artykuły: 17
jakość dzisiejszych ścierek do wycierania naczyń pozostawia wiele do życzenia....zamiast poszukiwać ścierek można wykorzystać zwykłe płótno białe, kolorowe; oczywiście musi być z gatunku tych grubszych.....do tego celu można wykorzystać stare poszewki np. po babci.....wystarczy pociąć na odpowiedni rozmiar i obszyć....

Odp: ŚCIERKI KUCHENNE - gdzie mogę kupić porządne ?

Lidka
  • Lidka

  • Posty: 107
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ostatnio widziałam ściereczki dobrej jakości w Lidlu, z takiej frotki.

Odp: ŚCIERKI KUCHENNE - gdzie mogę kupić porządne ?

gusia1000
  • gusia1000

  • Posty: 132
  • Przepisy: 62
  • Artykuły: 18
Ja ścierki kuchenne kupuję na targowisku, kosztują one nawet po 1 zł. za sztukę i można je używać bez szwanku co najmniej 1 rok.

Odp: ŚCIERKI KUCHENNE - gdzie mogę kupić porządne ?

Garnek24
  • Garnek24

  • Posty: 34
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jeżeli chodzi o ściereczki dobrej jakości,to myślę że należy poszukac w specjalnych sklepach stacjonarnych lub internetowych. W tych drugich masz o wiele taniej.

Odp: ŚCIERKI KUCHENNE - gdzie mogę kupić porządne ?

Lidka
  • Lidka

  • Posty: 107
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Raz na jakiś czas pojawiają się fajne ścierki kuchenne w sklepach Tchibo, są z frote, ładnie chłoną wodę i mają żywe kolory. Można też poszukać w internecie firmy Jack Towel, zarówno ręczniki kuchenne, jak i kąpielowe są doskonałej jakości i mają przystępna cenę.

Odpowiedz na/ edytuj ŚCIERKI KUCHENNE - gdzie mogę kupić porządne ?