skąd brać dobre ryby?

Obserwuj wątek

Odp: skąd brać dobre ryby?

WinoToskanii_pl
Najlepsze ryby są nad morzem,kiedy to prosto złowione trafiają na patelnię,w innym przypadku nigdy nie będą takie świeże i dobre w smaku,szczególnie te mrożone.

Odp: skąd brać dobre ryby?

bombowa
  • bombowa

  • Posty: 18
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
kupuję przeważnie ryby wędzone w polo, i głównie łososia bo najbardziej mi smakuje....

Odp: skąd brać dobre ryby?

eKuchnia_com
Akurat ryb w Lidlu nie kupowałam,więc nie wiem jak z ich świeżością. Nad morzem najszybciej uświadczysz świeżej ryby,ale niestety nie wszyscy tam mieszkają i trzeba pogodzić się z tym,że większość ryb będzie już mrożona i często starszej daty.

Odp: skąd brać dobre ryby?

Tengi
  • Tengi

  • Posty: 32
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Najlepiej kupić na jakimś miejski targu od jakiegoś rybaka

Odp: Odp: Odp: skąd brać dobre ryby?

momo
  • momo

  • Posty: 15
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
no rybka z netu dostarczona przez pocztę może stracić na świeżości

Odp: skąd brać dobre ryby?

momo
  • momo

  • Posty: 15
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
najlepiej od rybaka, ale chyba to oczywiste. Lidl się zaopatruje w całkiem smaczne rybki, na razie się nie zawiodłam

Odp: skąd brać dobre ryby?

SuperInterior_pl
Najlepiej jeżeli ryba będzie po prostu świeża,bo pojęcie "dobra" można odbierać na kilka sposobów i każdemu smakuje co innego,pamiętajmy o tym. Akurat w Warszawie jest kilka ciekawych adresów,warto z nich skorzystać.

Odp: Odp: skąd brać dobre ryby?

Comarchewka
kołczu napisał(a):

Moim skromnym zdaniem warto znaleźć jakiś mały sklep rybny w swojej okolicy i "zakolegować" się ze sprzedawcą. Dobry kitu nie wciśnie, a dobrą rybkę poleci. W Warszawie lubię Pana Sandacza, ryby są zawsze świeże i pachną jeziorem, ale są też na pewno mniej medialni solidni sprzedawcy gdzieś tam w Waszej okolicy


Tak, tak też polecam Pana Sandacza jest on w każdą środę pod Fortecą oraz w czwartek i soboty w LeTargu na ul.Królowej Aldony 5 w Warszawie.

Odp: Odp: skąd brać dobre ryby?

umbr4
  • umbr4

  • Posty: 3
  • Przepisy: 14
  • Artykuły: 0
Bardzo ciekawe. Nie sądziłam, że można w ten sposób zamawiać
Aczkolwiek ja bym była za znalezieniem małego sklepiku rybnego na Twoim miejscu, bądź odwiedziłabym sklep polecony przez znajomych z mojej miejscowości. Ja muszę najpierw zobaczyć zanim kupię, więc zamawianie np. przez internet u mnie się nie sprawdzi

Odp: skąd brać dobre ryby?

HanaAna
  • HanaAna

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja ostatnio próbowałam zamawiać przez internet od hodowcy z tej stronki http://dobreryby.pl Dostarczają dzień po połowie prosto ze stawu i ryba była faktycznie świeża. Zamawiałam pstrągi ale mają też inne poczytaj sobie.

Odpowiedz na/ edytuj skąd brać dobre ryby?