Skrytki na prezenty

Obserwuj wątek

Odp: Skrytki na prezenty

ciasteczka
Ciekawe pomysły macie. Z tymi poszukiwaniami to macie rację. Ciekawa jestem kiedy moje pociechy do tego dojdą.

Odp: Skrytki na prezenty

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
To tak jak i my. Co roku przeszukiwanie wszystkich skrytek Tylko potem zero radości, bo już wiedzieliśmy co dostaniemy. Rodzicom też nie było wesoło jak nie widzieli radości na naszych twarzach. Co to za święta jak się nie ma niespodzianki. Postanowiliśmy porzucić doroczne poszukiwania i było to strzałem w dziesiątkę. Ja prezenty daję do starego pudła z napisem "ciuchy do posegregowania". Przywalam ubraniami gorszego sortu (specjalnie w ciuchach kupione) i mam święty spokój

Odp: Skrytki na prezenty

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Część upchałam w szafie na pościel i ręczniki i przykryłam ręcznikami (nikomu nie przyjdzie do głowy, aby szukać czegokolwiek w czystych ręcznikach, bo gdybym ich z szafki nie wyjmowała to pewnie używaliby brudnych miesiącami

a jeden duży właśnie dziś wsunęłam za komodę, nie wiem, czy nie zostanie odnaleziony, ale jest opakowany jakby co i nie widać co w środku

PS u sąsiadki - to jest dobra myśl

Odp: Skrytki na prezenty

WWWiola
  • WWWiola

  • Posty: 29
  • Przepisy: 883
  • Artykuły: 6
Ja zostawiam u przyjaciółki po sąsiedzku. Nie mają prawa być znalezione

Odp: Odp: Skrytki na prezenty

biedroneczki
biedroneczki napisał(a):

ciasteczka napisał(a):

Gdzie chowacie prezenty, które kupujecie dzieciom na święta? Mi już pomysłów brakuje. Non stop je znajdują. Nie wiem czy jak śpimy to mieszkanie przekopują Normalnie kamerkę zamontuję jakim cudem one zawsze te prezenty namierzają.


Moi rodzice nie potrafili ich schować Tylko raz sprawdziliśmy co dostaniemy. Potem nie było niespodzianki i w kolejnych latach nie zerkaliśmy choć prezenty były zawsze w tym samym miejscu.


A ja prezenty daję do łóżka Owijam w koc i ich nie widać Przynajmniej taką mam nadzieję

Odp: Skrytki na prezenty

biedroneczki
ciasteczka napisał(a):

Gdzie chowacie prezenty, które kupujecie dzieciom na święta? Mi już pomysłów brakuje. Non stop je znajdują. Nie wiem czy jak śpimy to mieszkanie przekopują Normalnie kamerkę zamontuję jakim cudem one zawsze te prezenty namierzają.


Moi rodzice nie potrafili ich schować Tylko raz sprawdziliśmy co dostaniemy. Potem nie było niespodzianki i w kolejnych latach nie zerkaliśmy choć prezenty były zawsze w tym samym miejscu.

Odp: Skrytki na prezenty

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
ciasteczka napisał(a):

Gdzie chowacie prezenty, które kupujecie dzieciom na święta? Mi już pomysłów brakuje. Non stop je znajdują. Nie wiem czy jak śpimy to mieszkanie przekopują Normalnie kamerkę zamontuję jakim cudem one zawsze te prezenty namierzają.


I zapomniałam jeszcze były u sąsiadki Ona odbiera te "niebezpieczne" paczki, żeby dzieciom na oczy się nie rzucały A jak ja odbieram, to paczka przyszła do koleżanki i nie otwieram Problem jest ze sprawdzaniem zawartości paczek, ale coś za coś  

Odp: Skrytki na prezenty

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
ciasteczka napisał(a):

Gdzie chowacie prezenty, które kupujecie dzieciom na święta? Mi już pomysłów brakuje. Non stop je znajdują. Nie wiem czy jak śpimy to mieszkanie przekopują Normalnie kamerkę zamontuję jakim cudem one zawsze te prezenty namierzają.


Ja w tym roku dałam do piwnicy  

Odp: Skrytki na prezenty

mocsłodkości
ciasteczka napisał(a):

Gdzie chowacie prezenty, które kupujecie dzieciom na święta? Mi już pomysłów brakuje. Non stop je znajdują. Nie wiem czy jak śpimy to mieszkanie przekopują Normalnie kamerkę zamontuję jakim cudem one zawsze te prezenty namierzają.


My w przedpokoju mamy taką wysoką szafę. Ja muszę do niej drabinę wyciągać Do niej na samą górę dajemy prezenty.

Skrytki na prezenty

ciasteczka
Gdzie chowacie prezenty, które kupujecie dzieciom na święta? Mi już pomysłów brakuje. Non stop je znajdują. Nie wiem czy jak śpimy to mieszkanie przekopują Normalnie kamerkę zamontuję jakim cudem one zawsze te prezenty namierzają.

Odpowiedz na/ edytuj Skrytki na prezenty