Słodycze

Obserwuj wątek

Odp: Słodycze

Ag.Zetka
  • Ag.Zetka

• Przepisy: 1119
  • Artykuły: 0
Kiedyś nie zdawałam sobie sprawy, że słodycze przyciągają aż tak bardzo. Dałam mojemu 8-miesięcznemu synkowi do spróbowania odrobinkę domowego ciasta. Potem nad morzem dostał kawałeczek jagodzianki. Teraz jak widzi ciasto to pędzi i wyrywa z rąk. Na pewno w przyszłości dobrze się zastanowię, zanim dam mu do spróbowania czekoladę czy cukierka.

Odp: Odp: Słodycze

mocsłodkości
cherry napisał(a):

To ja się może wypowiem jako mama trzylatki W domu słodyczy praktycznie nie dostaje (od wielkiego święta), za to w przedszkolu non stop interweniuję, bo codziennie dzieci są częstowane lizakami, żelkami... koszmar.

To tak jak w szkole u moich dzieciaków. Dzień w dzień dzieciaki zajadają się górami słodyczy. Moje dzieci jedzące owoce wywołują popłoch

cherry
  • cherry

• Przepisy: 508
  • Artykuły: 727
To ja się może wypowiem jako mama trzylatki W domu słodyczy praktycznie nie dostaje (od wielkiego święta), za to w przedszkolu non stop interweniuję, bo codziennie dzieci są częstowane lizakami, żelkami... koszmar.

DwojkiMama
u nas były luzy i dziecko musiałam odchudzać, skłonności do tycia
wszystko zalezy indywidualnie

Słodycze

mocsłodkości
Jak często dajecie swoim pociechom coś słodkiego? Ograniczacie mi słodkości do minimum czy od czasu do czasu pozwalacie im zaszaleć?

Odpowiedz na/ edytuj Słodycze