Słodycze-co lubicie?

Obserwuj wątek

Odp: Słodycze-co lubicie?

Kejtina
  • Kejtina

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja najbardziej lubię słodycze od ( usunięte przez moderatora). Nie jem co prawda słodyczy aż tak często, ale jeśli już mam na coś ochotę to wybieram właśnie te wyroby, bo smakują moim zdaniem najlepiej.

Odp: Słodycze-co lubicie?

autas
  • autas

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Lubię zdrową czekoladę bez cukru. Nie ma w niej jaj, mleka, orzechów i GMO. Jest dobra dla wegan, wegetarian, chorych na alergię, cukrzycę, dla każdego. Słodzona ksylitolem. Kupuję ją przez: http://www.ksylitol.com/sklep-detaliczny.html

Odp: Odp: Słodycze-co lubicie?

Ela Dz
  • Ela Dz

  • Posty: 18
  • Przepisy: 730
  • Artykuły: 13
Selprim_pl napisał(a):

No ale jakie dokładnie deserki? Bo o tym nic nie piszesz,czy jest to np jakieś ciasto marcepanowe,kokosowe?


W tygodniu na lekko to można jabłko zapiekane z łyżeczką wiórków kokosowych i twarogiem. Jest smak...ale i jest lekko..

Odp: Słodycze-co lubicie?

Selprim_pl
No ale jakie dokładnie deserki? Bo o tym nic nie piszesz,czy jest to np jakieś ciasto marcepanowe,kokosowe?

Odp: Słodycze-co lubicie?

Ela Dz
  • Ela Dz

  • Posty: 18
  • Przepisy: 730
  • Artykuły: 13
HA...zapytajcie czego nie lubię... Ale z widomych względów aby nie wpaść w jojo, jadam słodycze te ukochane tylko w niedzielę. A jest to wszystko co zawiera kokos, czekoladę lub marcepan. Te trzy smaki są moimi wybrańcami. Tak w tygodniu do kawy jak czas pozwala jakieś lekkie deserki.

Odp: Słodycze-co lubicie?

Selprim_pl
Zdecydowanie ptasie mleczko,które jest moim zdaniem najlepsze w smaku. Szczególnie to śmietankowe z Wedla lub Alpejskie z Milki. Polecam aby każdy spróbował

Odp: Słodycze-co lubicie?

dora7777
  • dora7777

  • Posty: 8
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
batonik sniresy paluszki kremówki drożdżówki

Odp: Słodycze-co lubicie?

dora7777
  • dora7777

  • Posty: 8
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
ja lubie ciastka i batony

Odp: Słodycze-co lubicie?

julcia12437
Ja uwielbiam Torty
Dzisiaj zrobiłam Tort czekoladowy z truskawkami i rodzynkami.
Oto on:
obrazek obrazek

Odp: Odp: Słodycze-co lubicie?

Pati83
  • Pati83

  • Posty: 53
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Oj i ja kocham czekoladę i już nie mogę się doczekać sezonu na truskawki żeby je zamoczyć w czekoladzie

Odpowiedz na/ edytuj Słodycze-co lubicie?