sokowirowka

Obserwuj wątek

Odp: sokowirowka

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Jak ja dawno nie piłam soków robionych przy użyciu sokowirówki. Ostatnio jako dziecko Od jakiegoś czasu "chodzi" za mną i moim mężem by kupić taki sprzęt i sobie takie soki robić. Dziewczyny byłby zachwycone, że można wypić sok z czegoś co przed chwilą rosło na drzewie lub na grządce

Odp: sokowirowka

Monica_Tess
Ja mam sokowirówkę wolnoobrotową. Nie pamiętam jakiej firmy, ale generalnie bardzo dobrze się sprawuje. Potrafi niemalże ze wszystkiego wycisnąć sok. Bardzo często do soków owocowych dodaję odrobinę selera i wychodzą naprawdę fajne napoje.

Odp: sokowirowka

marynio
  • marynio

  • Posty: 58
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Obstawiam sokowirówkę, szczególnie gdy dzieci małe i robi się naturalne soki. Na stronie electro.pl jest ich spory wybór. My mamy też marki Zelmer i świetnie się sprawuje.

Odp: Odp: Odp: sokowirowka

kaxto-nic
  • kaxto-nic

  • Posty: 8
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Od lat mam Brauna i sprawdza się do wszystkiego. Ale znajomi korzystają też z Boscha, Zelmera i nie narzekają. Zwróc tylko uwagę na moc silnika. Im większa tym mniejsze prawdopodobieństwo, że go zajedziesz np. mieląc orzechy

Odp: Odp: sokowirowka

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jeżeli blender, to jaki polecasz? Mam sokowirówkę, chciałam też blender, głównie po to, by przyrządzać mrożoną kawę.

Odp: sokowirowka

kaxto-nic
  • kaxto-nic

  • Posty: 8
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Do sokowirówki nadają się twarde owoce i warzywa, ze szpinaku wiele nie wyciśniesz. Lepiej wykorzystać blender i zrobić smoothie - nie ma żadnych odpadów no i jest bardziej funkcjonalny. Lub zainwestować w wyciskarkę. W niej wyciśniesz prawie wszystko

Odp: sokowirowka

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Hej! Moim zdaniem dobra sokowirówka może przydać się nie tylko do wyciskania soków. Poza tym wydaje mi się, że sokowirówka lepiej rozdrabnia owoce. Pozdrawiam!

Odp: sokowirowka

Angela145
  • Angela145

  • Posty: 9
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
oo dziekuje wam wszystkim, a dlaczego blender bardziej polecasz? czy sokowirowka nie lepiej rozdrabnia wszystko do formy soku?

Odp: sokowirowka

Esa
  • Esa

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Myślę, że blender jest lepszym rozwiązaniem niż sokowiróka

Odp: sokowirowka

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Polecam sokowirówkę, ponieważ możesz ją wykorzystać nie tylko do przyrządzania soków. Polecam sokowirówki marki Zelmer, mam taką i muszę przyznać, że sprawdza się bardzo dobrze

Odpowiedz na/ edytuj sokowirowka