sposoby na cellulit

Obserwuj wątek

Odp: Odp: sposoby na cellulit

ElkaKk
  • ElkaKk

  • Posty: 8
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Polecam [url= http://royal-hotel.pl/royal] Hotel Royal[/url] z basenem oraz strefą SPA dr Ireny Eris w centrum Białegostoku.

Odp: sposoby na cellulit

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Hej! Ja zamiast diety polecę ćwiczenia - można znaleźć wiele naprawdę fajnych ćwiczeń w Internecie. No albo bieganie - też pomaga. Oczywiście nie zlikwiduje cellulitu w całości, jednak poprawi wygląd skóry.

Odp: sposoby na cellulit

wierze,ale to swiadczy o tym,ze masz dobre geny i nie musisz walczyc z celulitem.
Ja sama tez nie mam z nim problemu,ale mam znajome (duzo mlodsze),ktore wciaz wyprobowuja nowe smarowidla i metody przeciwko tej zmorze i wiele im to,niestety,nie pomaga.Wydaje mi sie,ze przywiazujemy do tego zbyt duza wage.Tak natura sobie nas wymyslila i pewnie miala po temu powod.

Odp: sposoby na cellulit

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Albertynko, mozesz uwierzyc mi na slowo, jak jestem w dobrej formie, tzn nie mam nadwagi, zadnych faldek na boczkach, to po celulucie ani sladu! Dopiero jak mi sie troche uzbiera, zazwyczaj zima, tak ze 2-3 kg za duzo, to na udach mi troche wylazi, ale jak zrzuce zbednosci, po cellulicie nie ma sladu, powaznie!

Odp: sposoby na cellulit

niech sie odezwie choc jedna kobieta,ktora wygrala walke z celulitem,BLAGAM !

Odp: sposoby na cellulit

szewczyk
  • szewczyk

  • Posty: 3
  • Przepisy: 101
  • Artykuły: 0
taki piling można wykonywać z samych fusów po kawie... jak najwięcej masaży, polecam oliwkę z ziai do masażu,dosyć duża i kosztuje nie wiele.20minut dziennie przez miesiąc odchudzi Ci uda,wiem to z doświadczenia aczkolwiek obecnie nie jestem szczupła. Bardzo banalne i zerowe koszty walki z celulitem. Co do słodyczy,to nie zgadzam się.Człowiek nie jest stworzony po to by w ogóle nie jeść danych mu rzeczy,nie wierzę w to, że nie jedząc można pozbyć się tego czy tamtego, po prostu trzeba jeść tego mniej.pozdro

Odp: sposoby na cellulit

izabelka19
zakup kosmetykow to jedno, dieta to drugie. zmniejsz ilosc weglowodanow jakie przyjmujsz, zastap je produktami rybnymi bogatymi w omega3 ujedrniajaca skore! duzo tych kwasow omega3 zawieraja produkty neptuna, wnioskuje po tym co napisali na swojej stronie. daj znac jak efekty!

Odp: sposoby na cellulit

tulinez
  • tulinez

  • Posty: 16
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Kupujemy kawę sypaną, taką do parzeni po turecku 250g
Do pół kubka kawy dosypujemy łyżkę soli i łyżkę cynamonu (napina, pobudza) i zalewamy żelem do kąpieli aż uzyskamy konsystencję błotka. Robimy sobie z niego peeling miejsca "newralgiczne" - uda, biodra, brzuch masujemy ok 15 minut. Potem się to wszystko spłukuje mocnym strumieniem wody - na zmianę zimnej i ciepłej. To jest info z internetu.

Odp: sposoby na cellulit

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Dla mnie najlepsza metoda jest utrzymanie szczuplej sylwetki - duzo ruchu, duzo warzyw, duzo plynow (woda mineralna i zielona herbata) i niewielkie, ale tresiwe posilki. Rower stancjonarny - swietne rozwiazanie, pogoda czy nie, zawsze mozna wsiasc i spalac kalorie. Dobrze jest poczytac jakies dobre poradniki na temat wlasicwego odzywiania i przerw miedzy posilkami. No i calkowita rezygnacja ze slodyczy (ewentualnie niewielka ilosc gorzkiej czekolady). Mozna sprobowac zmienic styl odzywiania i poczekac na efekty, na pewno przyjda. Jakos nie wierze w skuteczne dzialanie kosmetykow. Slyszalam o tabletkach... ale uwazam, ze najlepiej jest zaczac od przyczyn, a skutki zostawic na pozniej Zycze wytrwalosci i powodzenia, no i troche silnej woli. Pozdrawiam

Odp: sposoby na cellulit

kluska
  • kluska

  • Posty: 16
  • Przepisy: 135
  • Artykuły: 0
dzięki Madzia,
będę musiała się wybrać po preparaty z algami,
ćwiczę 2 razy w tygodniu - 1-godzinne zajęcia z latinfitnessu,
teraz nie pozostaje mi nic innego jak zakup kosmetyków

Odpowiedz na/ edytuj sposoby na cellulit