Teraz Smakowita88 kiedys Smakosz

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Teraz Smakowita88 kiedys Smakosz

Smakowita88 napisał(a):

Proszę u usunięcie wątku- jeśli macie coś do mych przepisów od tego są komentarze.Odpowiem jeśli będą pytania uzasadnione. NIE zgadzam się ani nie wyrażam zgody na publikację mojego profilu a tym bardziej na tworzenie wątku o mnie. Jeśli wątek nie zniknie, zgłoszę to na policję i pozwę osoby które mnie oczerniają oraz nadszarpują moje imię. Oczywiście wszystko zeskanowałam.Żegnam
Marzena Ambroży

Ps. Możecie mnie nie lubić,wcale się nie przejmę: ale oskarżanie mnie teraz o każdy mój przepis że plagiat- to pomówienie.
Osoba która rozpoczęła wątek bez mej zgody- spowodowała liczne komentarze, nagonkę na mnie oraz wyzwiska: wredna kłamczucha, brak honoru, dążenie do nieuzasadniającego usunięcia mnie oraz wystawienie na pośmiewisko wśród innych także nie znających mnie użytkowników. Żądam przeprosin- w przeciwnym razie sprawa stanie na wokandzie. I nie obchodzi mnie że może piszę jak pokrzywdzona. Tak się czuję, bowiem jestem takim samym człowiekiem jak Wy.

Odp: Odp: Teraz Smakowita88 kiedys Smakosz

Babciagramolka
artus2692 napisał(a):

Co to jest za WREDNA KŁAMCZUCHA bez honoru. BRAKU KULTURY.......
Wszyscy widzimy że ona kopiuje zdjęcia i przepisy przerabia po swojemu tak nieudacznie albo zmyśla. USUŃCIE JĄ SWOIMI PRZEPISAMI PSUJE NAJWIĘKSZY I NAJLEPSZY PORTAL W POLSCE


Zastanów się co wypisujesz . Zachowujesz się jak rozkapryszony dzieciak.Nie wolno zarzucać komuś plagiatu jak nie ma na to dowodu - bo to jest pomówienie .Takim zachowaniem to Ty pokazujesz się z jak najgorszej strony .Komentarze i uwagi w stosunku do kogoś muszą być merytoryczne i kulturalne a nie nagonka i pyskówka . Nie podoba Ci się coś to omów to na spokojnie bez ubliżania innym .

Odp: Teraz Smakowita88 kiedys Smakosz

Proszę u usunięcie wątku- jeśli macie coś do mych przepisów od tego są komentarze.Odpowiem jeśli będą pytania uzasadnione. NIE zgadzam się ani nie wyrażam zgody na publikację mojego profilu a tym bardziej na tworzenie wątku o mnie. Jeśli wątek nie zniknie, zgłoszę to na policję i pozwę osoby które mnie oczerniają oraz nadszarpują moje imię. Oczywiście wszystko zeskanowałam.Żegnam
Marzena Ambroży

Odp: Teraz Smakowita88 kiedys Smakosz

Co to jest za WREDNA KŁAMCZUCHA bez honoru. BRAKU KULTURY.......
Wszyscy widzimy że ona kopiuje zdjęcia i przepisy przerabia po swojemu tak nieudacznie albo zmyśla. USUŃCIE JĄ SWOIMI PRZEPISAMI PSUJE NAJWIĘKSZY I NAJLEPSZY PORTAL W POLSCE

zmieniono 1 raz (ostatnio 27 lip 2012 16:27 przez artus2692)

Odp: Teraz Smakowita88 kiedys Smakosz

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
mam wrażenie, że to jakaś rodzina właścicieli strony:-))

Odp: Teraz Smakowita88 kiedys Smakosz

teresa_rm
  • teresa_rm

  • Posty: 52
  • Przepisy: 143
  • Artykuły: 13
Szkoda się wypowiadać... Każdy widzi,że to nic nie zmini..

Odp: Teraz Smakowita88 kiedys Smakosz

Babciagramolka
damian1568 napisał(a):

Boże Czy moderatorzy naprawde nie widza ze żaden PRZEPIS ani żadne ZDJĘCIE nie sa jej?Dlaczego ona jeszcze tutaj dodaje przepisy do których zawsze sa zastrzezenia w wykonaniu i składnikach LUDZIE WYPOWIEDZCIE SIE!


Damian - nie ma w Regulaminie zakazu wstawienia przepisu do którego zdjęcie zrobi siostra , przepis napisze Wujek, ugotowała potrawę Babcia wg przepisu Cioci . Jeśli użytkownik ma zgodę tych osób na wykorzystanie ich zdjęć i tekstu opisu , robienia zdjęć ich potrawom itd to jest to umowa cywilna pomiędzy tymi osobami i nam nic do tego . Chodzi tylko o to by nie były plagiatami z innych użytkowników ( autorów ) którzy nie wyrażają na kopiowanie zgody.
Nie mamy zgłoszeń od innych autorów o plagiacie ( to co było zostawało usunięte ) . To , że użytkowniczka pytana w komentarzach o przepis nie jest w stanie udzielać spójnych informacji to jest sprawa miedzy użytkownikami - nikt nie ma obowiązku dyskutowania z innymi o swoim przepisie . Może - nie musi- wolna wola .

Proszę zrozumieć , że tak jak w wypadku w wypadku wielu osób Moderator dokładnie wie ( na wyczucie ) , że taki użytkownik nie gotuje a tylko wklepuje przepisy i nic z tym nie może zrobić bo nie są plagiatami .

Ocenność takich przepisów pozostaje w rękach użytkowników. Ja ( Moderator ) mogę tylko zablokować kompletne bzdury .I proszę zrozumieć , że nie jest kompletną bzdurą ugotowanie 5 litrów pomidorówki na 1 kostce bulionowej , zaklepanie jej na gęsto mąką i okraszenie olejem bo może ktoś tak lubi .Bzdurą będzie zrobienie naleśników z litra wody i łyżki mąki - coś co jest fizycznie nie wykonalne .
Nie oceniam jako Moderator preferencji smakowych tylko realność przepisu . A dalszej oceny dokonują użytkownicy komentując bo nawet Moderator wszystkich bzdur nie wychwyci przy wstępnym sprawdzaniu przepisów.

Teraz Smakowita88 kiedys Smakosz

damian1568
Boże Czy moderatorzy naprawde nie widza ze żaden PRZEPIS ani żadne ZDJĘCIE nie sa jej?Dlaczego ona jeszcze tutaj dodaje przepisy do których zawsze sa zastrzezenia w wykonaniu i składnikach LUDZIE WYPOWIEDZCIE SIE!

Odpowiedz na/ edytuj Teraz Smakowita88 kiedys Smakosz