Topowa uzytkowniczka - kopiarka - zapytanie

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Topowa uzytkowniczka - kopiarka - zapytanie

mamqa
  • mamqa

  • Posty: 123
  • Przepisy: 24
  • Artykuły: 0
kinga napisał(a):

Skoro jestesmy przy kopiowaniu,to dzis zauwazylam,ze uzytkownik-Leo dodal wczoraj przepis na faszerowane pomidory z tunczykiem.
Identyczny przepis dodal 10 kwietnia uzytkownik-Kober


Mam prośbę do moderatorów że skoro usuwają przepisy to tez i komentarze... a przynajmniej ja proszę o usunięcie mojego komentarza spod przepisu na faszerowane pomidory, nie wiedziałam że jest drugi taki sam przepis, przepis wypróbowałam i skomentuję we właściwym miejscu.

Odp: Odp: Topowa uzytkowniczka - kopiarka - zapytanie

Oczywiscie, czekamy na komentarz, banujac tymczasem przepisy,
pzdr
hgg

Odp: Topowa uzytkowniczka - kopiarka - zapytanie

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
A moze by tak zapytac Persika co tym razem ma do powiedzenia?

Odp: Odp: Topowa uzytkowniczka - kopiarka - zapytanie

astra napisał(a):

A dlaczego tak tajemniczo? jak sie zalogowałam na tej stronie to od razu bylam napietnowana jako astra ze wstawiam kopie, chociaż to byly moje prezpisy. Droga hgg napisz co to za top uzytkowniczka , nieuczciwości nie ma co ukrywać.


bylas napietnowana na priva nie publicznie, no i pewnie przeproszona (przynajmniej mam taka nadzieje) po wyjasnieniu sprawy

a mowa o Persiku.....

Odp: Odp: Topowa uzytkowniczka - kopiarka - zapytanie

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
Skoro jestesmy przy kopiowaniu,to dzis zauwazylam,ze uzytkownik-Leo dodal wczoraj przepis na faszerowane pomidory z tunczykiem.
Identyczny przepis dodal 10 kwietnia uzytkownik-Kober

Odp: Topowa uzytkowniczka - kopiarka - zapytanie

astra
  • astra

  • Posty: 605
  • Przepisy: 37
  • Artykuły: 0
A dlaczego tak tajemniczo? jak sie zalogowałam na tej stronie to od razu bylam napietnowana jako astra ze wstawiam kopie, chociaż to byly moje prezpisy. Droga hgg napisz co to za top uzytkowniczka , nieuczciwości nie ma co ukrywać.

Odp: Topowa uzytkowniczka - kopiarka - zapytanie

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
hgg napisał(a):

Co radzicie zrobic z uzytkowniczką, ktora jest z nami juz dosc dlugo, wygrywajc rankingi i konkursy i m. in dlatego dostala kredyt zaufania - to znaczy jej przepisy nie byly sprawdzane... no i okazalo sie ze z ostatnio dodanych 20 przepisow 19 to kopie.... Oczywiscie kopie zostana zbanowane, pytanie czy to wystarczy...
pzdr
hgg

To byl pierwszy raz
Tzn.kopiowanie przepisow

Topowa uzytkowniczka - kopiarka - zapytanie

Co radzicie zrobic z uzytkowniczką, ktora jest z nami juz dosc dlugo, wygrywajc rankingi i konkursy i m. in dlatego dostala kredyt zaufania - to znaczy jej przepisy nie byly sprawdzane... no i okazalo sie ze z ostatnio dodanych 20 przepisow 19 to kopie.... Oczywiscie kopie zostana zbanowane, pytanie czy to wystarczy...
pzdr
hgg

Odpowiedz na/ edytuj Topowa uzytkowniczka - kopiarka - zapytanie