Ustawa o przeciwdziałaniu stalkingowi.

Obserwuj wątek

Odp: Ustawa o przeciwdziałaniu stalkingowi.

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Bahusie nie bez powodu ksiądz w kościele po symbolicznym "TAK" mówi "Idźcie, OFIARA spełniona..." sam wiesz na co się pisałeś

Odp: Odp: Ustawa o przeciwdziałaniu stalkingowi.

margolata
  • margolata

  • Posty: 811
  • Przepisy: 169
  • Artykuły: 0
Babciagramolka napisał(a):

Mowy nie ma Żona to z mocy prawa instancja wyższa ( ma Cię w papierach ) i słuchać się musisz - ustawa o stalkingu Ci nie pomoże
Znasz dowcip o tym ,że mąż to głowa rodziny a żona szyja co tą głową kręci - no pewnie , że znasz - no to się dostosuj
Co najwyżej możesz mnie skarżyć o seksizm w stosunku do płci męskiej za ten wpis - stalking nie przejdzie

No to mnie uspokoiłaś Buniu bo już zaczęłam się obawiać że mąż wykorzysta moje nieprzyzwoite sms-y i "litania" zostawiane na stole co dziś trzeba zrobić

Odp: Ustawa o przeciwdziałaniu stalkingowi.

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3

Odp: Ustawa o przeciwdziałaniu stalkingowi.

Babciagramolka
Mowy nie ma Żona to z mocy prawa instancja wyższa ( ma Cię w papierach ) i słuchać się musisz - ustawa o stalkingu Ci nie pomoże
Znasz dowcip o tym ,że mąż to głowa rodziny a żona szyja co tą głową kręci - no pewnie , że znasz - no to się dostosuj
Co najwyżej możesz mnie skarżyć o seksizm w stosunku do płci męskiej za ten wpis - stalking nie przejdzie

zmieniono 1 raz (ostatnio 06 cze 2011 21:57 przez Babciagramolka)

Ustawa o przeciwdziałaniu stalkingowi.

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Dziś weszła w życie "Ustawa o przeciwdziałaniu stalkingowi". Ciekawi mnie czy będzie to kolejne "martwe" prawo, czy też ustalone nowe przepisy faktycznie spełnią swoje zadanie..
To że taka ustawa była i jest bardzo potrzebna, nie ulega wątpliwości ale czy będzie rygorystycznie realizowana to okaże się w praktyce



A propos...
Mam pytanie: Czy jeśli mnie żona zasypuje mailami (z pracy) abym ciągle robił zakupy, wynosił śmieci a NAWET () gotował obiad, to czy takie działania "podchodzą" pod tę ustawę?
Pozostający w nadziei, (że tak)
Bahus
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odpowiedz na/ edytuj Ustawa o przeciwdziałaniu stalkingowi.