Uwaga poszukujemy moderatora na okres Świąt Pilna prośba

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Uwaga poszukujemy moderatora na okres Świąt Pilna prośba

agabi22
  • agabi22

  • Posty: 334
  • Przepisy: 523
  • Artykuły: 9
A.B. napisał(a):

wesołych świąt Moderatorom,niech wasze oczka i kręgosłupy odpoczną od komputerków,a rodziny cieszą się pysznościami przygotowanymi przez Was przy blasku choinki,miłych i spokojnych Świąt dla wszystkich



Dziękujemy, również Wesołych

Odp: Uwaga poszukujemy moderatora na okres Świąt Pilna prośba

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
wesołych świąt Moderatorom,niech wasze oczka i kręgosłupy odpoczną od komputerków,a rodziny cieszą się pysznościami przygotowanymi przez Was przy blasku choinki,miłych i spokojnych Świąt dla wszystkich

Odp: Odp: Uwaga poszukujemy moderatora na okres Świąt Pilna prośba

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
agabi22 napisał(a):

misia5 napisał(a):

Tit napisał(a):

Modem działa, ale warto by z okazji tych dni dobroci odciążyć dziewczyny i dać im trochę wolnego by zdołały przygotować własne święta. Jutro się skontaktuję z chętnymi, nawet 2 godzinki pomocy, to dla Buni i Misi5 po prostu czas w święta nieoceniony i mniej stresu. Dzięki za zgłoszenia.

Jeśli chodzi o ilość, to nie przewiduję by w wigilię w ogóle przyszły jakieś przepisy, ale tuż po swiętach, już w drugi dzień Świąt będzie ich wysyp.

Przyjmijcie też nasze życzenia Świąteczne - powiesiłam je na stronie głównej w wiadomościach!


Ja mam już tak rozplanowane zajęcia przedświąteczne, że moderowanie nie będzie przeszkadzało Dodatkowo, żeby mąż z dzieckiem nie plątali mi się pod nogami dostaną kolorowe lukry i będą ozdabiać pierniczki Zrobiłam ich tak dużo, że pół dnia im to zajmie ( prawie 2kg ciasta na nie poszło )

Buni obiecałam, że jakby co to jej w wigilię pomogę. W pierwszy dzień świąt mnie nie będzie, wrócę wieczorem i zacznę swój dyżur W poniedziałek planuję leniuchować w domu, czyli czasu na moderowanie będę miała baaaardzo dużo
Co nie znaczy, że musi być dodane 1000 przepisów


W wigilię to przy stole z rodziną spędźmy czas 1 dzień Świąt moje urodziny Będą to pierwsze Święta z moją córeczką, więc na 100% wyjątkowe. Dziękuje wszystkim za zastępstwo w tym czasie.



Pierwsze święta z dzieckiem są niezapomniane Moja całe przespała, bo miała niespełna trzy miesiące Teraz we wszystkim pomaga i wszędzie jej pełno Zaplanowała sobie, że będzie kroiła jarzyny na sałatkę

Odp: Odp: Odp: Uwaga poszukujemy moderatora na okres Świąt Pilna prośba

agabi22
  • agabi22

  • Posty: 334
  • Przepisy: 523
  • Artykuły: 9
misia5 napisał(a):

Tit napisał(a):

Modem działa, ale warto by z okazji tych dni dobroci odciążyć dziewczyny i dać im trochę wolnego by zdołały przygotować własne święta. Jutro się skontaktuję z chętnymi, nawet 2 godzinki pomocy, to dla Buni i Misi5 po prostu czas w święta nieoceniony i mniej stresu. Dzięki za zgłoszenia.

Jeśli chodzi o ilość, to nie przewiduję by w wigilię w ogóle przyszły jakieś przepisy, ale tuż po swiętach, już w drugi dzień Świąt będzie ich wysyp.

Przyjmijcie też nasze życzenia Świąteczne - powiesiłam je na stronie głównej w wiadomościach!


Ja mam już tak rozplanowane zajęcia przedświąteczne, że moderowanie nie będzie przeszkadzało Dodatkowo, żeby mąż z dzieckiem nie plątali mi się pod nogami dostaną kolorowe lukry i będą ozdabiać pierniczki Zrobiłam ich tak dużo, że pół dnia im to zajmie ( prawie 2kg ciasta na nie poszło )

Buni obiecałam, że jakby co to jej w wigilię pomogę. W pierwszy dzień świąt mnie nie będzie, wrócę wieczorem i zacznę swój dyżur W poniedziałek planuję leniuchować w domu, czyli czasu na moderowanie będę miała baaaardzo dużo
Co nie znaczy, że musi być dodane 1000 przepisów


W wigilię to przy stole z rodziną spędźmy czas 1 dzień Świąt moje urodziny Będą to pierwsze Święta z moją córeczką, więc na 100% wyjątkowe. Dziękuje wszystkim za zastępstwo w tym czasie.

Odp: Odp: Uwaga poszukujemy moderatora na okres Świąt Pilna prośba

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Tit napisał(a):

Modem działa, ale warto by z okazji tych dni dobroci odciążyć dziewczyny i dać im trochę wolnego by zdołały przygotować własne święta. Jutro się skontaktuję z chętnymi, nawet 2 godzinki pomocy, to dla Buni i Misi5 po prostu czas w święta nieoceniony i mniej stresu. Dzięki za zgłoszenia.

Jeśli chodzi o ilość, to nie przewiduję by w wigilię w ogóle przyszły jakieś przepisy, ale tuż po swiętach, już w drugi dzień Świąt będzie ich wysyp.

Przyjmijcie też nasze życzenia Świąteczne - powiesiłam je na stronie głównej w wiadomościach!


Ja mam już tak rozplanowane zajęcia przedświąteczne, że moderowanie nie będzie przeszkadzało Dodatkowo, żeby mąż z dzieckiem nie plątali mi się pod nogami dostaną kolorowe lukry i będą ozdabiać pierniczki Zrobiłam ich tak dużo, że pół dnia im to zajmie ( prawie 2kg ciasta na nie poszło )

Buni obiecałam, że jakby co to jej w wigilię pomogę. W pierwszy dzień świąt mnie nie będzie, wrócę wieczorem i zacznę swój dyżur W poniedziałek planuję leniuchować w domu, czyli czasu na moderowanie będę miała baaaardzo dużo
Co nie znaczy, że musi być dodane 1000 przepisów

Odp: Uwaga poszukujemy moderatora na okres Świąt Pilna prośba

Modem działa, ale warto by z okazji tych dni dobroci odciążyć dziewczyny i dać im trochę wolnego by zdołały przygotować własne święta. Jutro się skontaktuję z chętnymi, nawet 2 godzinki pomocy, to dla Buni i Misi5 po prostu czas w święta nieoceniony i mniej stresu. Dzięki za zgłoszenia.

Jeśli chodzi o ilość, to nie przewiduję by w wigilię w ogóle przyszły jakieś przepisy, ale tuż po swiętach, już w drugi dzień Świąt będzie ich wysyp.

Przyjmijcie też nasze życzenia Świąteczne - powiesiłam je na stronie głównej w wiadomościach!
obrazek


zmieniono 1 raz (ostatnio 21 gru 2011 17:04 przez Tit)

Odp: Uwaga poszukujemy moderatora na okres Świąt Pilna prośba

małatruskaweczka
Czy to ze tak spytam jest jakas odpłatna funkcja czy nie? Ile przepisów dziennie trzeba zatwierdzic ? i ile czasu trzeba byc dziennie dyspozycyjnym?

Odp: Uwaga poszukujemy moderatora na okres Świąt Pilna prośba

Darth Vader
Juppi!

Odp: Odp: Uwaga poszukujemy moderatora na okres Świąt Pilna prośba

Babciagramolka
misia5 napisał(a):

Jestem. Mężowi udało się uruchomić stary modem. Może na czas naprawy tego co jakimś cudem odmówił posłuszeństwa będzie działał. Istnieje szansa na otrzymanie jeszcze w tym tygodniu zstępczego modemu więc problemu nie będzie. Moje dyżury będą zrobione Buni bardzo dziękuję za dokońcenie mojego dyżuru w poniedziałek.

Nawet nie wiecie jak się cieszę, że lubemu udało się uruchomić stary modem


Misiu ja i tak Ci się nie wywdzieczę za to za mnie robiłaś jak byłem w potrzebie .
Cieszę się , że twoje okienko na świat działa .Trzymam kciuki żeby tak dalej było .

Odp: Odp: Uwaga poszukujemy moderatora na okres Świąt Pilna prośba

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Bahus napisał(a):

Już chciałem się zgłosić....


Hahahaha

Odpowiedz na/ edytuj Uwaga poszukujemy moderatora na okres Świąt Pilna prośba