warzywa z potencjałem.....

Obserwuj wątek

Odp: warzywa z potencjałem.....

caroline1983
Jak nie wiem co zrobic z jakims warzywem to eksparymentuje Ewentualnie przegladam troche przepisów i patrzę z czym mozna łączyc dany składnik. Tak bezposrednio z przepisu rzadko cos robię, raczej sa one dla mnie inspiracja

Odp: warzywa z potencjałem.....

a pro po dżem polecam połączenie dynia pigwa a na końcu dodajesz melona pokrojonego w kostkę na słownie dwie minutki i w słoiki obłęd
jak dla mnie oczywiście...

Odp: Odp: warzywa z potencjałem.....

malgorzata
jagna napisał(a):

Po pierwsze - dynia. Naprawdę niewiele osób wie, jak wiele potraw można z niej przyrządzić. Po drugie - cykoria. A po trzecie - brukselka, znana nam chyba prawie wyłącznie w zupie lub jako przystawka w postaci ugotowanej z podsmażoną bułką.


Ostatnio gotowalam z dziecmi dzem z dyni i jablek, mniamm

Odp: warzywa z potencjałem.....

Anusia
  • Anusia

  • Posty: 110
  • Przepisy: 27
  • Artykuły: 0
A szparagi zapiekane

Odp: Odp: warzywa z potencjałem.....

Ann
  • Ann

  • Posty: 93
  • Przepisy: 26
  • Artykuły: 0
Dla mnie takim warzywem jest fasolka szparagowa.
Jemy to albo w zupie albo z bułeczką z patelni. Ale Dobry ma rację, trzeba pobuszować po naszym serwisie i na pewno jakiś pomysł się znajdzie!

Odp: warzywa z potencjałem.....

chyba się skuszę na brukselkę z pieczarkami zawsze można tym co nie lubią brukselki dać pieczarki

Odp: warzywa z potencjałem.....

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
ja bym w ogole zaczal tak: https://gotujmy.pl/przepisy,,brukselka,h0/

;-)

Odp: warzywa z potencjałem.....

to teraz czekam na to co z brukselki można jeszcze bo mam jednego w domu amatora a ja właśnie tak jak wspomniałaś tylko zupa i zasmażka...

Odp: warzywa z potencjałem.....

jagna
  • jagna

  • Posty: 65
  • Przepisy: 18
  • Artykuły: 1
Po pierwsze - dynia. Naprawdę niewiele osób wie, jak wiele potraw można z niej przyrządzić. Po drugie - cykoria. A po trzecie - brukselka, znana nam chyba prawie wyłącznie w zupie lub jako przystawka w postaci ugotowanej z podsmażoną bułką.

Odp: Odp: warzywa z potencjałem.....

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
jarek-energy napisał(a):

bigos z cukini...jedliscie?...wrzuce przepis


jedlismy

Odpowiedz na/ edytuj warzywa z potencjałem.....