Witam..

Obserwuj wątek

Odp: Witam..

ja tez witam

Odp: Odp: Witam..

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
szczurek napisał(a):

takie stare a takie glupie!zal mi was!same z siebie blazna robicie!

Nie, my nie!

Odp: Witam..

takie stare a takie glupie!zal mi was!same z siebie blazna robicie!

Odp: Witam..

Babciagramolka
Było miło ale się skończyło . Szczurku- długo nie wytrzymałaś w grzecznym zachowaniu ? Zastanawiasz po co niektórzy zaprosili Cię do znajomych ? To proste- by wiedzieć bez szukania co komu wypisujesz i tylko po to
A Ty usiłowałaś zmienić opinię o sobie miłymi komentarzami - no i nie udało się .Znów pokazałaś jaka jesteś .

Odp: Odp: Witam..

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
szczurek napisał(a):

dlatego cie usunelamnatychmiast,wstydzilabys sie,masz juz troche lat na karku a szalejesz jak gowniara!

No, nie wiem czy to przeżyję! Dlaczego jesteś taka mściwa?! Za jedno przewinienie zaraz wyrzucać?! No cóż, może jeszcze zasłużę,żeby być twoją znajomą!A tak przy okazji, jakbyś była taka miła i napisała mi czego mam się wstydzić?! Wiek, nie przeczę podeszły -32 lata.Tylko 33 zostało do emerytury! Ale zaraz wstydzić się?! No, mam dobry humor! Tyle osób stara się jak umie mi go polepszyć, jak umieją rozbawiają. A to parę jedynek rzucą, a to jakiś dowcipny komentarz, a to post na forum.Nie jestem nie wdzięczna, doceniam ich wysiłek i tryskam humorem!Tobie też życzę spokojnej nocy i miłego dnia jutro!

Odp: Witam..

dlatego cie usunelamnatychmiast,wstydzilabys sie,masz juz troche lat na karku a szalejesz jak gowniara!

Odp: Odp: Witam..

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
szczurek napisał(a):

ty masz chyba powalone!najpierw mnie zapraszasz do znajomych,ja cie przyjmuje wpisuje hej hej i od razu taka odpowiedz ale kultura ,niech cie szlak!1

Przepraszam za brak kultury! A pisze się szlag! A co ty wcześniej robiłaś?! To było miłe i grzeczne?! A z kulturą to jest tak: jak się ma przed sobą taką sztukę, to trudno zachować kulturę. Na co dzień jestem bardzo grzeczna, miła i łagodna! Zapytaj kogo chcesz!A mieć mnie w znajomych to prawdziwy zaszczyt! Więc nie podejmuj pochopnych decyzji!Proszę!

Odp: Witam..

ty masz chyba powalone!najpierw mnie zapraszasz do znajomych,ja cie przyjmuje wpisuje hej hej i od razu taka odpowiedz ale kultura ,niech cie szlak!1

Odp: Witam..

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Aniu, nie zwracaj uwagi na niektórych użytkowników i niektóre odpowiedzi.Naprawdę jest tu miło i wesoło! Zapraszam Cię na forum! A szczególnie do wątku rumowego!

Odp: Odp: Witam..

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
szczurek napisał(a):

hejhej!

Nie brak Ci tupetu! Ale, że do odważnych (bezczelnych) świat należy, też witaj w naszej bajce!A piwka napij się ze swoimi klonami! My z wrogami nie pijemy!

Odpowiedz na/ edytuj Witam..