Witam:-)

Obserwuj wątek

Odp: Witam:-)

siwa12345
  • siwa12345

  • Posty: 130
  • Przepisy: 41
  • Artykuły: 0
Misiu jesteś wielka,od wczoraj zaczęło przebijać się słońce ,fakt ,że to jeszcze nie to ale Twoja moc na pewno dotrze dzisiaj tutaj z całą siłą,a ja ci odsyłam parę kropli deszczu,żeby Twoje świerczki ożywiły się i na działce zaczęło wszystko rosnąć

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Witam:-)

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
siwa12345 napisał(a):

misia53 napisał(a):

Sarenka napisał(a):

Misia Chyba stal sie cud! Twoje promyki dotarly i do mnie! Mialo byc deszczowo przez caly weekend, a jest bardzo slonecznie! Jestes wielka ))) Cmok

Sarenko pogłaskałaś mnie po []serduszku.Najbardziej jestem szczęśliwa mając świadomość ,że coś dobrego zrobiłam. A najbardziej lubię pomagać dzieciom i
zwierzętom, bo one są takie bezbronne a potrafią okazać swoją wdzięczność ,czego nie można przypisać ludziom dorosłym.
Nieprawdaż

Prześlij kilka promyczków do mnie,bo od kilku dni leje



siwa z wielką przyjemnością posyłam Ci promyczki a zabieram deszcz.U nas jest tak sucho, że świerczki na działce wysychają , trzeba podlewać a o ogródku już nie wspomnę

Odp: Witam:-)

siwa12345
  • siwa12345

  • Posty: 130
  • Przepisy: 41
  • Artykuły: 0
Witam w pochmurny poniedziałek

Odp: Witam:-)

aganiok_30
Witam poniedziałkowo

obrazek

Odp: Odp: Odp: Odp: Witam:-)

siwa12345
  • siwa12345

  • Posty: 130
  • Przepisy: 41
  • Artykuły: 0
misia53 napisał(a):

Sarenka napisał(a):

Misia Chyba stal sie cud! Twoje promyki dotarly i do mnie! Mialo byc deszczowo przez caly weekend, a jest bardzo slonecznie! Jestes wielka ))) Cmok

Sarenko pogłaskałaś mnie po []serduszku.Najbardziej jestem szczęśliwa mając świadomość ,że coś dobrego zrobiłam. A najbardziej lubię pomagać dzieciom i
zwierzętom, bo one są takie bezbronne a potrafią okazać swoją wdzięczność ,czego nie można przypisać ludziom dorosłym.
Nieprawdaż

Prześlij kilka promyczków do mnie,bo od kilku dni leje

Odp: Odp: Odp: Witam:-)

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Sarenka napisał(a):

Misia Chyba stal sie cud! Twoje promyki dotarly i do mnie! Mialo byc deszczowo przez caly weekend, a jest bardzo slonecznie! Jestes wielka ))) Cmok

Sarenko pogłaskałaś mnie po []serduszku.Najbardziej jestem szczęśliwa mając świadomość ,że coś dobrego zrobiłam. A najbardziej lubię pomagać dzieciom i
zwierzętom, bo one są takie bezbronne a potrafią okazać swoją wdzięczność ,czego nie można przypisać ludziom dorosłym.
Nieprawdaż

zmieniono 1 raz (ostatnio 26 kwi 2009 17:07 przez misia53)

Odp: Odp: Witam:-)

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Misia Chyba stal sie cud! Twoje promyki dotarly i do mnie! Mialo byc deszczowo przez caly weekend, a jest bardzo slonecznie! Jestes wielka ))) Cmok

Odp: Witam:-)

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
witam witam witam

Odp: Witam:-)

witam w słoneczne niedzielne przedpołudnie:-)

Odp: Witam:-)

siwa12345
  • siwa12345

  • Posty: 130
  • Przepisy: 41
  • Artykuły: 0
Dzień dobry

Odpowiedz na/ edytuj Witam:-)