Witam bardzo serdecznie!!

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Witam bardzo serdecznie!!

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
jolanka1 napisał(a):

Oczywiście ,że chętnie się podzielę , ale również chętnie skorzystam z Waszych pomysłów. Sama lubię przede wszystkim szykowac potrawy czy słodkości ale najbardziej cieszę się gdy widzę ,że komuś smakuje. a takich osób u mnie nie brakuje, np. gdy upiekę blaszkę ciasta, ja zjadam na próbę jeden kawałeczek, resztę rozdzielam. ... ale się rozpisałam

Pisz, robisz to bardzo miło!

Odp: Odp: Odp: Witam bardzo serdecznie!!

jolanka1
  • jolanka1

  • Posty: 10
  • Przepisy: 9
  • Artykuły: 0
Oczywiście ,że chętnie się podzielę , ale również chętnie skorzystam z Waszych pomysłów. Sama lubię przede wszystkim szykowac potrawy czy słodkości ale najbardziej cieszę się gdy widzę ,że komuś smakuje. a takich osób u mnie nie brakuje, np. gdy upiekę blaszkę ciasta, ja zjadam na próbę jeden kawałeczek, resztę rozdzielam. ... ale się rozpisałam

Odp: Odp: Witam bardzo serdecznie!!

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
misia14 napisał(a):

Witam gorąco, już czekam na ciekawe przepisy szczególnie te słodkie
Torcik piękny



Ja również witam Cię serdecznie, a Misia to specjalistka od ciastek, więc muszę się przyznać że jestem wierną fanką jej wypieków - czekam na Twoje słodkości, mam nadzieję, że chętnie się podzielisz

Odp: Witam bardzo serdecznie!!

Agunia
  • Agunia

  • Posty: 35
  • Przepisy: 64
  • Artykuły: 2
Ja również witam serdecznie

Odp: Witam bardzo serdecznie!!

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
Miło mi Cię poznać Jolanko

Odp: Witam bardzo serdecznie!!

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Witaj! Rozgość się i czuj się z nami dobrze!

Odp: Witam bardzo serdecznie!!

misia14
  • misia14

  • Posty: 414
  • Przepisy: 290
  • Artykuły: 17
Witam gorąco, już czekam na ciekawe przepisy szczególnie te słodkie
Torcik piękny

Witam bardzo serdecznie!!

jolanka1
  • jolanka1

  • Posty: 10
  • Przepisy: 9
  • Artykuły: 0
Jestem szczęśliwą mamą i żoną, pichcę dla swojej rodzinki w swojej malutkiej kuchni tak jak najlepiej potrafię, lubię gotowac, ale jeszcze lepiej piec ciasta , od jakiegoś czasu próbuję robic torty. I muszę przyznac , że nawet daję radę . U nas w rodzinie mówią , że "talent"( tylko żeby nikt nie pomyślał o mnie , że jestem zadufaną w sobie dziewuchą) do pieczenia odziedziczyłam po mamie, albo po babci , bo obie świetnie piekły Trafiłam tutaj przez przypadek ale mam nadzieję , że wiele się tu nauczę, choc podjęłam prace i mam niewiele czasu będę starała się zaglądac tna gotujmy.pl jak najczęściej.

Na poczęstunek zostawiam torcik
obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Witam bardzo serdecznie!!