witam serdecznie

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: witam serdecznie

Witam ,komunikatu pod przepisem nie było ,poprostu cisza ,mysle że coś nie hallo porobiłem ,będe wrzucał jeszcze raz i zobaczymy,pozdrawiam

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: witam serdecznie

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
januszek napisał(a):

Witam serdecznie,może ten przepis nie poszedł bo był bez fotki,czy to ma tutaj jakies znaczenie czy przepis jest ze zdjeciem czy nie?Odpisz prosze ,pozdrawiam

Nie ma znaczenia czy ze zdjęciem czy bez, napisz proszę jaki komunikat wyskakuje po dodaniu przepisu.

Odp: Odp: witam serdecznie

do edytaha,super a ja się dopiero wybieram lecz w całkiem innym kierynku ale nasze może uwielbiam bez względu na pogode zawsze jest zarąbiście

Odp: witam serdecznie

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
W naszym chłodnym Bałtyku

Odp: Odp: witam serdecznie

Sory Edytacha nie Edytcha,zle przeczytałem.Pozdrówka.

Odp: Odp: witam serdecznie

Witaj Edytcha ,gdzie moczyłaś stupki bo awater bardzo letni?

Odp: Odp: Odp: Odp: witam serdecznie

Witam serdecznie,może ten przepis nie poszedł bo był bez fotki,czy to ma tutaj jakies znaczenie czy przepis jest ze zdjeciem czy nie?Odpisz prosze ,pozdrawiam

Odp: witam serdecznie

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
Witaj

Odp: Odp: Odp: witam serdecznie

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
januszek napisał(a):

No cześć pięknaBęde napewno tylko z tym gotowaniem z mojej strony to nie wiem jak bedzie.Napisałem przepisik na szczupaka i mam problem z dodaniem ,tak że debiutu brak mam nadzieje że dojde do problemu i nie będe tu tylko biorcą i coś od siebie podrzuce,pozdrówka

Witaj

Jeśli masz problem z dodaniem przepisu pisz do moderatorek, pomożemy

Babciagramolka, misia5 i ja czyli zbysiowa

Odp: Odp: witam serdecznie

No cześć pięknaBęde napewno tylko z tym gotowaniem z mojej strony to nie wiem jak bedzie.Napisałem przepisik na szczupaka i mam problem z dodaniem ,tak że debiutu brak mam nadzieje że dojde do problemu i nie będe tu tylko biorcą i coś od siebie podrzuce,pozdrówka

Odpowiedz na/ edytuj witam serdecznie