witam witam

Obserwuj wątek

Odp: witam witam

Pasi-brzuch
Zbynio

Odp: Odp: Odp: Odp: witam witam

zbynio12342
wszystko przed toba napewno sie nauczysz ja tez nie umialem niedlugo podwieczorek czy moze bedzie cos slodkiego .bo u mnie beda nalsniki pozdrawiam 1234

zmieniono 1 raz (ostatnio 27 lip 2011 16:11 przez zbynio12342)

Odp: Odp: Odp: witam witam

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
zbynio12342 napisał(a):

witaam cie ewito0007co dzis smacznego uprychcilas bo z reguly w poniedzialki sie nie gotuje bo zawsze cos tam zostanie z niedzieli jak bys miala slodki przepis na jakies slodkie buleczki z checia by m je upiekl dziekuje za mile przywitanie pozdrawiam serdecznie zbynio1234

Z tym pieczeniem to żle trafiłeś bo nie potrafię hihi

Odp: witam witam

zbynio12342
witam wszystkich w poniedzialek pewnie nie wszyscy sie dobrze czujecie niektorzy lubia poniedzialki tak jak ja . witam messiego i wszystkich ktorzy cos tam dobrego prychca i nie tylko oraz wszystkich znajomych pozdrawiam zbynio1234

Odp: Odp: witam witam

zbynio12342
witam cie netko szefowa kuchni napewno u szefowej slodkosci nie brakuje jezeli te tulipany na przywitanie to naprawde ladne pozdrawiam zbynio 1234

Odp: Odp: witam witam

zbynio12342
nie spodziewalem sie az tylu odpowiedzi ale to bardzo mile ze jestescie ze mna nie jestes az taka wisnia chociaz wisnie uwielbiam co w twojej kuchni sie gotuje bo cos czuje po zapachu ze cos dobrego pozdrawiam zbynio 1234

Odp: Odp: witam witam

zbynio12342
witaam cie ewito0007co dzis smacznego uprychcilas bo z reguly w poniedzialki sie nie gotuje bo zawsze cos tam zostanie z niedzieli jak bys miala slodki przepis na jakies slodkie buleczki z checia by m je upiekl dziekuje za mile przywitanie pozdrawiam serdecznie zbynio1234

egeguly

Odp: witam witam

Dorota0309
  • Dorota0309

  • Posty: 13
  • Przepisy: 20
  • Artykuły: 249
Witam Ja też jestem tutaj od niedawna, a już zdążyłam się trochę zadomowić

Odp: witam witam

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
Czolem Zbynio

Odp: witam witam

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
Witam zbynio

Odpowiedz na/ edytuj witam witam