Włosy się elektryzują

Obserwuj wątek

Odp: Włosy się elektryzują

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
U mnie pomogła zmiana suszarki na taką z jonizacją - odkąd jej używam to w zasadzie już się nie elektryzują w ogóle.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Włosy się elektryzują

ciasteczka
Cieszę się, że mogłam pomóc

Odp: Odp: Odp: Odp: Włosy się elektryzują

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Pomogła zmiana szamponu. Za kilka dni sprawdzę czy nadal tamten sprawia, że moje włosy są tak naelektryzowane. Dziękuję za radę.

Odp: Odp: Odp: Włosy się elektryzują

mocsłodkości
Też mam szczotkę. Muszę używać z metalowymi szpilkami, bo po plastikowych kopałam

Odp: Odp: Włosy się elektryzują

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
ciasteczka napisał(a):

robaczek napisał(a):

Co robicie jak włosy Wam się elektryzują? Zmieniłam szczotkę do włosów i mam teraz elektryczny armagedon. Po każdym czesaniu włosy stają mi dęba :/


Miałam to samo jakiś miesiąc temu. Pomogła zmiana szamponu. Nie mogę myć tamtym bo mi do strzału włosy dęba stają


Spróbuję z tym szamponem. Może i mi pomoże.

Odp: Odp: Włosy się elektryzują

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
mocsłodkości napisał(a):

robaczek napisał(a):

Co robicie jak włosy Wam się elektryzują? Zmieniłam szczotkę do włosów i mam teraz elektryczny armagedon. Po każdym czesaniu włosy stają mi dęba :/


A czym je czeszesz?


Czeszę szczotką.

Odp: Włosy się elektryzują

ciasteczka
robaczek napisał(a):

Co robicie jak włosy Wam się elektryzują? Zmieniłam szczotkę do włosów i mam teraz elektryczny armagedon. Po każdym czesaniu włosy stają mi dęba :/


Miałam to samo jakiś miesiąc temu. Pomogła zmiana szamponu. Nie mogę myć tamtym bo mi do strzału włosy dęba stają

Odp: Włosy się elektryzują

mocsłodkości
robaczek napisał(a):

Co robicie jak włosy Wam się elektryzują? Zmieniłam szczotkę do włosów i mam teraz elektryczny armagedon. Po każdym czesaniu włosy stają mi dęba :/


A czym je czeszesz?

Włosy się elektryzują

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Co robicie jak włosy Wam się elektryzują? Zmieniłam szczotkę do włosów i mam teraz elektryczny armagedon. Po każdym czesaniu włosy stają mi dęba :/

Odpowiedz na/ edytuj Włosy się elektryzują