WSZELAKIE dania z ziemniaków!

Obserwuj wątek

Odp: WSZELAKIE dania z ziemniaków!

SuperInterior_pl
A zapiekanką z ziemniaków już nie przepadam,natomiast placki,frytki czy nawet takie odpiekane na patelni jak najbardziej tak,są przepyszne

Odp: WSZELAKIE dania z ziemniaków!

ania.kater
Ja najbardziej lubię placki ziemniaczane, zapiekankę z ziemniaków i puree ziemniaczane.

Odp: WSZELAKIE dania z ziemniaków!

Gastrosklep.pl
Ja podobnie jak Przedmówczyni,także najbardziej ( oprócz standardowych ziemniaków tłuczonych) lubię placki delikatnie podsmażane z cebulką,są naprawdę pycha. Tylko bez cukru,bo niektórzy robią je też na słodko.

Odp: WSZELAKIE dania z ziemniaków!

Comarchewka
Babka i kiszka ziemniaczana

Odp: WSZELAKIE dania z ziemniaków!

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
Ja jeszcze lubię ziemniaki wydrążone, nadziane różniastymi pysznościami i zapieczone no i ziemniaki gotowane w mundurkach-z solą i masłem albo z twarożkiem na ostro.

Odp: Odp: WSZELAKIE dania z ziemniaków!

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Ziemniaki? Najbardziej frytki, dwukrotnie smażone. Puree z dużą ilością masła i pieczone, z twarożkiem i łososiem Nie najzdrowsze odsłony, ale dla mnie - najsmaczniejsze!

Odp: WSZELAKIE dania z ziemniaków!

oszude
  • oszude

  • Posty: 55
  • Przepisy: 183
  • Artykuły: 0
Ja uwielbiam pyzy faszerowane mięsem i polane okrasą z wędzonej słoninki. Są pyszne i smaczne .

Odp: WSZELAKIE dania z ziemniaków!

lejla
  • lejla

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Uwielbiam placki ziemniaczane, a ze zdrowszej wersji, to polecam ziemniaki na parze (ja gotuję w speedcooku). Takie kartofelki mają calkowicie inny smak niż gotowane w wodzie. Przeważnie posypuje je przyprawą do ziemniaków Prymatu i podaję z kefirem. Pychota!

Odp: WSZELAKIE dania z ziemniaków!

Gastosklep_pl
Ja zdecydowanie mogę polecić placki ziemniaczane,to moim zdaniem najsmaczniejsze danie z ziemniaków.. Takie złociście przypieczone z cebulką,naprawdę są wyśmienite

Odp: WSZELAKIE dania z ziemniaków!

Noruas
  • Noruas

  • Posty: 228
  • Przepisy: 549
  • Artykuły: 40
Skoro lubisz ziemniaki to polecam Ci FP, którego współtworzę
https://www.facebook.com/curlychips?fref=ts

Odpowiedz na/ edytuj WSZELAKIE dania z ziemniaków!