zastawa z ikei

Obserwuj wątek

Odp: zastawa z ikei

A moim zdaniem najważniejsza jest jakość danej zastawy lub też mebli. Liczy się to gdzie i co kupujemy,często cena znajduje swoje odzwierciedlenie w jakości.

Odp: Odp: Odp: zastawa z ikei

misia14
  • misia14

  • Posty: 414
  • Przepisy: 290
  • Artykuły: 17
Myślę, że nie ważne gdzie zastawa została kupiona czy też jakiej firmy jest czy tez ile ma lat(może być odziedziczona po babci) ale to czy jest czysta i najważniejsze czy nie jest wyszczerbiona.....bo nawet najpiękniejszy talerz czy filiżanka traci swój urok gdy jest wyszczerbiona....bez wzgledu czy to porcelana czy porcelit czy kamionka...

Odp: Odp: zastawa z ikei

Lidka
  • Lidka

  • Posty: 107
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Prawda jest taka, że wszystko zależy od naszych zasobów finansowych. Nie dziwię się, że w wielu domach gości Ikea, ponieważ zastawa jest całkiem ładna, praktyczna i można ją zmywać w zmywarce, no i oczywiście ma przystępną cenę. Ja też używam jej na co dzień, a na specjalne okazje oczywiście Villeroy&Boch

Odp: zastawa z ikei

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
U mnie nigdy nie było tego problemu, bo do ikei daleko... zresztą np. moja mama jest strasznie wybredna jeśli chodzi o takie rzeczy, tak samo jak sztućców nie kupiła w sklepie bo jej się żadne nie podobały, wypatrzyła w necie i zamówiła, to samo z żyraldolami czy lampkami. Najpierw wyprawy do kilkunastu sklepów w promieniu 50 km., ostatecznie znalazła znów w necie.

Więc jeśli chodzi o takie rzeczy jak zastawa to pewnie ludzie kupują, bo idą na łatwiznę, albo jest im wszystko jedno i myślą, że skoro dużo osób właśnie taką zastawę posiada, to najwyraźniej jest trendy i nie ma co wybrzydzać.

Osobiście wolę bardziej wyszukane rozwiązania

zastawa z ikei

joann
  • joann

  • Posty: 4
  • Przepisy: 9
  • Artykuły: 1
Mówi się, że kiedyś w PRLu ludzie mieli wszystko takie same, całe wyposażenie domu. A co sądzicie o powszechnym dzisiaj kupowaniu w ikei? Ostatnio gdziekolwiek chodzę do znajomych jedzenie jest podawane w naczyniach z tego sklepu, przez co gdziekolwiek jestem zawsze jest identycznie... Nie sądzicie, że to mało oryginalne, wręcz pospolite kupować sobie zastawę w ikei?

Odpowiedz na/ edytuj zastawa z ikei