Karty IKEA i przedpłacone w konkursie Gotujmy z Nagrodami!

  • 11

Konkurs - Gotujmy z Nagrodami został wzbogacony o nowe nagrody! Mamy dla Was 300 kart IKEA o wartości 50zł oraz 29 przedpłaconych kart o wartości 500zł.

         
ocena: 5/5 głosów: 7
Karty IKEA i przedpłacone w konkursie Gotujmy z Nagrodami!

Gotujmy z Nagrodami! to unikatowy konkurs wśród serwisów kulinarnych. Za wszystkie swoje aktywności na Gotujmy.pl otrzymujesz tzw. "wirtuale", które w każdej chwili możesz wymieniać na atrakcyjne nagrody. Tu nie ma losowania! Jeśli jako pierwszy, masz wystarczającą ilość wirtuali, wybierasz sobie nagrodę i ją otrzymujesz. W danym miesiącu nagradzamy także trzech najbardziej aktywnych użytkowników, którzy otrzymują od nas nagrodę główną. Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa, nagrody czekają!

Dziś mamy dla Was nowe nagrody! 300 kart IKEA o wartości 50zł oraz 29 przedpłaconych kart o wartości 500zł.

                             

Zasady, regulamin, tabelę z punktami oraz cały pakiet nagród znajdziesz tutaj >>>

WIĘCEJ O NAGRODZIE GŁÓWNEJ

Dla kogo nagroda główna?
Nagrodę główną w Konkursie mają możliwość otrzymać Uczestnicy, którzy wykonają Dodatkowe zadanie konkursowe.
 
Co to znaczy dodatkowe zadanie konkursowe oraz gdzie je znajdziesz?
W ramach Dodatkowego zadania konkursowego, Organizator, co miesiąc, do 100 osób, które w poprzednim miesiącu osiągnęły najwyższe pozycje w rankingu najbardziej aktywnych w danym miesiącu Użytkowników, wysyła automatyczną wiadomość na skrzynkę wewnętrzną (profilową) z linkiem zapraszającym do udziału w II etapie Konkursu.
 
Kliknięcie przez Uczestnika w przesłany link oznacza chęć wzięcia udziału w II etapie. Użytkownicy, którzy poprzez kliknięcie w link, zadeklarują chęć uczestniczenia w II etapie, dostają kolejną wiadomość zawierającą jedno wybrane pytanie o tematyce kulinarnej. 3 (trzech) Uczestników, którzy poprawnie i najszybciej odpowiedzą na pytanie, wygrywa jedną z trzech nagród głównych.
 
Czy za nagrody główne są odejmowane wirtuale?
NIE, nagrody główne dostępne są poza katalogiem nagród gwarantowanych oraz nie mają przypisanej wartości punktowej.