Kategoria promowana - sierpień

  • 17

Od 1 do 31 sierpnia dodatkowo promujemy - 10 punktami - przepisy zawierające w swoim składzie świeże jeżyny, morele i brzoskwinie, jabłka a także bakłażana, kalarepę i pomidory. Zachęcamy do wykorzystania ich w swojej kuchni. Przygotujcie potrawy z wymienionymi produktami!

         
ocena: 5/5 głosów: 7
Kategoria promowana - sierpień
fot. Fotolia

Niewtajemniczonym wyjaśniamy zasady: każdy kto doda własnoręcznie przygotowany przepis z przynajmniej jednym zdjęciem, zaliczający się do wymienionych kategorii dostanie dodatkowo 10 wirtuali.

Oto składniki, dzięki którym zdobędziecie więcej wirtuali wymiennych na nagrody. Zobaczcie listę nagród >>>

I. Świeże jeżyny
II. Świeże morele
III. Świeże brzoskwinie


jeżynymorelebrzoskwinie


                                                     

Zobaczcie przepisy na pyszności z jeżynami, morelami i brzoskiwniami >>>

IV. Świeże pomidory, w wybranym przez Ciebie kolorze
V. Świeży bakłażan
VI. Świeża kalarepa


pomidory bakłażankalarepa
                                                     
Zobaczcie przepisy na pyszności z pomidorami, bakłażanem i kalarepą >>>

           jabłka

VI. Świeże jabłka, w wybranym przez Ciebie kolorze

Odpowiadając na Wasze sugestie do kategorii promowanej dodajemy jabłka. Zachęcamy do dzielenia się przepisami, w których jabłka odgrywają istotną rolę!


                                                     

Zobaczcie przepisy na pyszności z jabłkami>>>

Przypominamy, że do kategorii promowanej zaliczone zostaną tylko przepisy ze zdjęciem i takie, w których świeże jeżyny, morele, brzoskwinie, jabłka, pomidory, bakłażan lub kalarepa są składnikami, które odgrywają istotną rolę w całym daniu. Do kategorii nie zostaną zaliczone bardzo proste sałatki i surówki z wyżej wymienionych produktów, np. sałatka z pomidora, cebuli i śmietany.

Do kategorii promowanej nie wejdą także kompoty i soki z wyżej wymienionych produktów, owoce z bitą śmietaną lub sosem, owoce zasypane cukrem oraz propozycje, w których jeżyny, morele, brzoskwinie, jabłka, pomidory, bakłażan lub kalalerpa zostaną użyte np. do dekoracji potrawy.

Kategoria promowana obowiązuje od 1 do 31 sierpnia.

Wirtuale dodają moderatorki zaznaczając przepisowi kategorię promowaną. Jeśli Twój przepis powinien zaliczać się do kategorii w tym miesiącu, a na twoim koncie wirtuali nie pojawiła się informacja, to o dodanie przepisu z kategorii promowanej trzeba się upomnieć pisząc do misia5 lub Zbysiowa lub w ostateczności do zozolek lub Magdalenaa.