Kategoria promowana kwiecień - Wielkanoc

  • 1

W kwietniu dodatkowo promowane będą przepisy na wielkanocne potrawy oraz wypieki w świątecznych aranżacjach!

         
ocena: 5/5 głosów: 7
Kategoria promowana kwiecień - Wielkanoc
fot. Fotolia

Kwiecień to w tym roku miesiąc przedświątecznych przygotowań, ustalania wielkanocnego menu w oparciu o tradycyjne, sprawdzone co roku dania i testowania nowych przepisów.

Dlatego też w kwietniu kategorią promowaną będę wielkanocne potrawy, mięsa i wypieki - ale uwaga (!) nie sałatki!

Pamiętajcie o zaznaczaniu dodawanym przepisom kategorii Wielkanoc oraz inną kategorię - na przykład w przypadku ciast: babka, mazurek itd. Ułatwi to pracę moderatorkom.

Dla niewtajemniczonych wyjaśniamy zasady: każdy kto doda własnoręcznie przygotowany przepis z przynajmniej jednym zdjęciem, zaliczający się do wymienionych kategorii dostanie dodatkowo 10 wirtuali.

Kategoria promowana obowiązuje od 1 do 30 kwietnia.

Pamiętajcie - decyzję o zaliczeniu przepisu do kategorii promowanej podejmują moderatorki, a wejdą do niej tylko te przepisy, które mają łatwo zauważalny wielkanocny charakter! Podajcie potrawę lub zróbcie jej zdjęcie w świątecznej aranżacji!

https://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2014/04/01/imgXgDXfV.jpg

Wirtuale dodają moderatorki zaznaczając przepisowi kategorię promowaną. Jeśli Twój przepis powinien zaliczać się do kategorii w tym miesiącu, a na twoim koncie wirtuali nie pojawiła się informacja, to o dodanie przepisu z kategorii promowanej trzeba się upomnieć pisząc na maila do Babciagramolka, misia5 lub Zbysiowa lub w ostateczności do kołczu lub zozolek.

W poszukiwaniu inspiracji zapraszamy do kategorii Wielkanoc >>>