Konkurs Hortex - Zmiany w regulaminie

  • 1

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia dotyczące niedogodności wynikających z zapisów regulaminu. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom poprawiliśmy regulamin konkursu. Zobaczcie jakie paragrafy uległy zmianie.

         
ocena: 4/5 głosów: 4
Konkurs Hortex - Zmiany w regulaminie
fot. Fotolia
Komisja Konkursowa zdecydowała poprawić następujące paragrafy:


Paragraf 3.1 o brzmieniu:
3.1. Konkurs polega na zamieszczeniu w serwisie gotujmy.pl przepisu na potrawę, stanowiącą motyw przewodni danej rundy Konkursu (tj. w I rundzie przepisu na zupę, w II na danie główne, w III na lekką przekąskę w stylu fit), do której przyrządzenia jest niezbędne użycie mrożonych produktów firmy Hortex. Przepis należy zamieścić wraz ze zdjęciem (zdjęciami) potrawy. Na zdjęciach powinny być widoczne mrożone produkty firmy Hortex. Przesłanie zdjęcia (zdjęć) jest obligatoryjne.
 
Na paragraf o brzmieniu:
3.1.  Konkurs polega na zamieszczeniu w serwisie gotujmy.pl przepisu na potrawę, stanowiącą motyw przewodni danej rundy Konkursu (tj. w I rundzie przepisu na zupę, w II na danie główne, w III na lekką przekąskę w stylu fit), do której przyrządzenia jest niezbędne użycie mrożonych produktów firmy Hortex. Przepis należy zamieścic wraz ze zdęciem (zdjęciami) potrawy. Na zdjęciach powinny być widoczne (tzn. jest preferowane, aby były widoczne, ale nie jest to wymagane) mrożone produkty firmy Hortex. Przesłanie zdjęcia (zdjęć) jest obligatoryjne.


Paragraf 3.3 o brzmieniu:
Przepis powinien zawierać: rodzaj potrawy (np. zupa, danie główne), nazwę potrawy, wskazanie określonego mrożonego produktu Hortex wykorzystanego w potrawie, wykaz składników niezbędnych do przygotowania potrawy wraz z podaniem ilości każdego z nich, sposób przygotowania potrawy, czas przygotowania potrawy. Potrawa musi być przyrządzona z użyciem mrożonych produktów marki Hortex. Zdjęcia potrawy, na którą uczestnik przesłał przepis, powinny odpowiadać następującym parametrom: rozdzielczość co najmniej 200 dpi, rozmiar nie mniejszy niż 500 kB.

Na paragraf o brzmieniu:
3.3. Przepis powinien zawierać: rodzaj potrawy (np. zupa, danie główne), nazwę potrawy, wskazanie określonego mrożonego produktu Hortex wykorzystanego w potrawie, wykaz składników niezbędnych do przygotowania potrawy wraz z podaniem ilości każdego z nich, sposób przygotowania potrawy, czas przygotowania potrawy. Potrawa może pojawić się przed zamieszczeniem zgłoszenia do konkursu na autorskim blogu autora, ale w obydwu przypadkach musi być przyrządzona z użyciem mrożonych produktów marki Hortex. Zdjęcia potrawy, na którą uczestnik przesłał przepis, powinny odpowiadać następującym parametrom: rozdzielczość co najmniej 200 dpi, rozmiar nie mniejszy niż 500 kB.


Paragraf 3.8 o brzmieniu:
3.8. Jedna osoba może wziąć udział w każde rundzie Konkursu jeden raz, jednakże niezależnie od liczby rund, w których bierze udział, może wygrać tylko jedną nagrodę.
 
Na paragraf o brzmieniu:
3.8. Jedna osoba może wziąć udział w każdej rundzie Konkursu wiele razy, jednakże niezależnie od liczby rund, w których bierze udział, może wygrać w każdej z nich tylko jedną nagrodę. Każdy przepis powinien zawierać minimum jedno zdjęcie, na którym powinien znajdować się (tzn. jest preferowany, ale nie wymagany) mrożony produkt Hortex.


Zapraszamy do drugiej rundy konkursu, w której dodajemy przepisy na dania główne. Do wygrania 30 częściowy kawowo-obiadowy zestaw porcelanowy oraz 24-elementowy zestaw sztućców z najwyższej jakości stali nierdzewnej.

Biorę udział