Konkurs Jestem Miłością

  • 7

W czwartek na naszym forum rusza konkurs wiedzy o filmie "Jestem miłością". Codziennie do wygrania film DVD ufundowany przez Gutek Film!

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Konkurs Jestem Miłością
Jestem miłością to poruszający melodramat, będący hołdem dla kina Viscontiego, który  stał się wielką niespodzianką i odkryciem ostatniego festiwalu w Wenecji. Film Luki Guadagnino został okrzyknięty przez światową krytykę współczesnym arcydziełem gatunku i w ciągu ostatnich miesięcy stał się przebojem w wielu krajach Europy.  

Emma – w tej roli nagrodzona Oscarem Tilda Swinton - jest od wielu lat żoną Eduarda Recchi, głowy potężnej rodziny z Mediolanu. Piękna, otoczona bogactwem kobieta, żyje w świecie konwenansów, rytuałów i codziennych obowiązków. Przypadkowe spotkanie z młodym, charyzmatycznym przyjacielem syna przypomni jej o głęboko skrywanych żądzach i stanie się początkiem erotycznego przebudzenia. Pełen namiętności potajemny romans na zawsze odmieni oblicze rodziny.

Od czwartku 24 lutego 2011 przez 5 dni roboczych (a więc czwartek, piątek, poniedziałek, wtorek, środa) na forum w wątku: KONKURS JESTEM MIŁOŚCIĄ: będziemy zadawać pytanie konkursowe dotyczące filmu. Następnie forum będzie znikać - odpowiedzi innych użytkowników nie będą widoczne. Na odpowiedzi będziemy czekać przez 24 godziny - wtedy ogłosimy zwycięzcę, do którego powędruje film Jestem Miłością na DVD ufundowany przez Gutek Film.

Pierwsze pytanie konkursowe zadamy w czwartek 24. 02. 2011 o godzinie 12.00 - na temat godzin zadawania kolejnych pytań informacja będzie się pojawiała tutaj w artykule.

Przy zadawaniu pytania określimy która poprawna z kolei odpowiedź zostanie nagrodzona (na przykład piąta lub dziesiąta poprawna odpowiedź w danym dniu zwycięża).

Dużą "pomocą naukową" będzie artykuł: "Jestem miłością" od 24. 09 w kinach - do czwartku warto tam zajrzeć :)


Wszystkim życzymy powodzenia!!!

1 film "Jestem miłością" wygrywa bkajling
2 film "Jestem miłością wygrywa Darth Vader
3 film "Jestem miłością wygrywa bmacieja
4 film "Jestem miłością" wygrywa andzia67
5 film "Jestem miłością" wygrywa misia14

Gratulacje!!!


1 marca nie zadajemy pytania konkursowego. Kolejne pytanie w środę (2 marca) o godzinie 11.00

W czwartek 3 marca pytanie pojawi się o godzinie 12.00

By zagrać wejdź na forum: Konkurs Jestem miłością