Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą z blenderem Philips

  • 5

Miskowanie, blendowanie, rozdrabniane energetyzują i usprawniają nasze kulinarne poczynania. Niestety w ich wyniku często powstają niechciane rozpryski i rozlania. Jeśli raz na zawsze chcielibyście pożegnać tego typu efekty - weźcie udział w naszym konkursie! Do wygrania blendery Philips.

WPROWADZENIE

Miskowanie, blendowanie, rozdrabniane energetyzują i usprawniają nasze kulinarne poczynania. Niestety w ich wyniku często powstają niechciane rozpryski i rozlania. Jeśli raz na zawsze chcielibyście pożegnać tego typu efekty - weźcie udział w naszym konkursie! Do wygrania blendery Philips.

Pyszne zupy kremy, aksamitne pasty i dipy, zdrowe koktajle to tylko kilka potraw, które powstają dzięki użyciu blendera. To niepozorne urządzenie sprawia, że w zaledwie kilka chwil możemy delektować się smakiem ulubionego deseru lub przekąski. Niezawodnie i sprawnie wspiera nas podczas kulinarnych poczynań.


Wśród blenderów dostępnych na rynku, na szczególną uwagę zasługuje blender ręczny Avance Speed Touch firmy Philips, który pozwala zachować maksymalną kontrolę nad prędkością podczas blendowania. Dzięki temu unikamy rozlań i rozprysków, z jakimi zazwyczaj mamy do czynienia podczas miskowania i rozdrabniania składników.

Chcesz, aby blender ręczny Avance Speed Touch Philips dołączył do wyposażenia Twojej kuchni? Weź udział w naszym konkursie!

blender Philips


Zadanie konkursowe:

1. Odpowiedz na pytanie: Na czym polega funkcja SpeedTouch i dlaczego właśnie Ty chciałabyś wygrać blender ręczny Avance SpeedTouch firmy Philips?

2. Odpowiedź na powyższe pytanie, zamieść na naszym forum w wątku: Konkurs - Kulinarne wariacje pod kontrolą z blenderem Philips


                                                  biorę udział

Atrakcyjne nagrody

Na autorów trzech najciekawszych odpowiedzi czekają 3 blendery Promix Speed Touch HR1676/90

blender philips

Konkurs trwa od 1 grudnia do 14 grudnia 2014 roku.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej do 19 stycznia 2015 roku.

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj >>>

Uwaga!

Laureaci zobowiązują się do zaopiniowania nagrody w komentarzach pod niniejszym artykułem konkursowym.

Blender ręczny Avance SpeedTouch Philips - maksimum kontroli w kuchni

Blender ręczny Avance SpeedTouch to nowoczesne i funkcjonalne urządzenie, dzięki któremu sprawnie przygotujesz pyszne posiłki dla siebie i rodziny, dla znajomych i przyjaciół. Jego niewątpliwym atutem jest szeroki wybór akcesoriów oraz możliwość sprawowania kontroli nad prędkością, która odbywa się za pomocą siły nacisku.

Co ważne, nie musisz włączać różnych przycisków, by zmniejszyć lub zwiększyć prędkość urządzenia – pełna kontrola znajduje się pod naszym palcem, który przyciskamy słabiej lub mocniej, w zależności od rodzaju przygotowywanej potrawy.

Blender ręczny Avance SpeedTouch w swoim wyposażeniu posiada także wiele przydatnych akcesoriów, takich jak rozdrabniacz o czterech ostrzach - doskonały do krojenia mięsa i cebuli, przystawka do robienia purée, przystawka miksująca czy robot kuchenny (akcesoria różnią się w zależności od modelu).

Dzięki funkcji Turbo, technologii blendowania ProMix oraz potężnemu silnikowi o mocy 800 W, nawet najtwardsze produkty ulegną mu z łatwością. Rewelacyjna wydajność tego blendera pozwala na dobre zapomnieć o przerywanej pracy, brudzących wszystko wokół rozpryskach czy niewygodnym ssaniu przy dnie pojemnika.
 

Chcesz wiedzieć więcej, kilknij tutaj>>>