Konkurs - Letnie orzeźwienie

Rozpoczynamy drugi etap konkursu 4 pory roku - Kulinarnie! Przygotuj letnią potrawę, ciasto lub deser, która Twoim zdaniem zasługuje na miano królowej lata! Wygraj atrakcyjne nagrody!

         
ocena: 5/5 głosów: 3
Konkurs - Letnie orzeźwienie
fot. Fotolia
Cztery pory roku to konkurs, dzięki któremu wybierzemy potrawy będące królami wiosenny, lata, jesieni i zimy. Każda z pór roku jest wyjątkowa - tę niepowtarzalność łatwo zauważyć w kuchni. Dzięki zróżnicowaniu, przyrządzanie potraw staje się atrakcyjniejsze! Zachęcamy Was do zabawy, która wymaga myślenia sezonowego!

Kiedy nadchodzi upragnione lato, nie tylko zaczynamy ubierać się lżej, ale także odżywiać w ten sposób! Sezon letni obfituje w świeże owoce i warzywa, dzięki którym bez zbędnego wysiłku możemy wyczarować nie tylko kolorowe i pyszne, ale przede wszystkim smaczne, zdrowe i lekkie posiłki!

Aromatyczne koktajle, orzeźwiające chłodniki czy sałatki owocowe to zaledwie kropla w morzu dostępnych możliwości! Nie ma chyba takiej osoby, której nadejście lata nie kojarzyłoby się z … lodami! Pyszne sorbety, musy czy coraz popularniejsze smoothies pozwalają w różnorodny sposób wykorzystać bogactwa tej pory roku.

Weź udział w konkursie i pokaż nam, jakie danie lub deser jest Twoim letnim faworytem!


                                         Dodaj przepis


Odkryj 6 najlepszych przepisów na dietetyczne smoothie >>>