Kategoria promowana wrzesień - Podwajamy liczbę wirtuali!

  • 13

Od 1 do 30 września dodatkowo promujemy przepisy na ciasta, ciastka i desery. Tylko w tym miesiącu podwajamy liczbę punktów za promowane przepisy. Za każdy taki przepis otrzymacie 20 wirtuali.

         
ocena: 5/5 głosów: 10
Kategoria promowana wrzesień - Podwajamy liczbę wirtuali!

Niewtajemniczonym wyjaśniamy zasady: każdy kto doda własnoręcznie przygotowany przepis z przynajmniej jednym zdjęciem, zaliczający się do kategorii ciasta i desery dostanie dodatkowo 20 wirtuali.

Dzięki dodaniu przepisu na ciasto lub deser, zdobędziesz więcej wirtuali wymiennych na nagrody! Zobaczcie listę nagród>>>

Do kategorii promowanej zaliczane będą przepisy na:

I. wszelkiego rodzaju ciasta
II. torty

szarlotkatort
                                                     
III. wszelkiego rodzaju ciastka, w tym w tym m.in. bezy, bułeczki, faworki, ciastka kruche, muffiny, pączki, pierniczki, rogaliki, wafelki, ciastka z ciasta francuskiego, ciastka z kremem i inne
IV. wszelkiego rodzaju desery, w tym także na desery lodowe
V. pralinki i czekoladki

tartaletkideserpralinki

                                                     

Zobaczcie przepisy na ciasta i desery >>>

Przypominamy, że do kategorii promowanej zaliczone zostaną tylko przepisy ze zdjęciem. Ktegoria promowana obowiązuje od 1 do 30 września. Wirtuale dodają moderatorki zaznaczając przepisowi kategorię promowaną.

Jeśli Twój przepis powinien zaliczać się do kategorii w tym miesiącu, a na twoim koncie wirtuali nie pojawiła się informacja, to o dodanie przepisu z kategorii promowanej trzeba się upomnieć pisząc do misia5 lub Zbysiowa lub w ostateczności do zozolek lub Magdalenaa.