Konkurs - Podróż kulinarna z Hortex

  • 7

Wybierz się w podróż kulinarną do pięknej Chorwacji, słonecznej Hiszpanii lub magicznej Portugalii. Rozsmakuj się w kremowym gazpacho, grillowanej doradzie lub przesmacznych owocach morza. Zainspiruj się kuchnią śródziemnomorską. Weź udział w konkursie i wygraj nowoczesny robot Kitchen Aid!

         
ocena: 4/5 głosów: 7
Konkurs - Podróż kulinarna z Hortex
fot. Fotolia

Kuchnia śródziemnomorska to bogactwo smaków i aromatów. Uznawana za jedną z najzdrowszych kuchni świata. Prym wiodą w niej ryby, owoce morza, owoce i warzywa. Potrawy kuchni śródziemnomorskiej są proste w wykonaniu, a przy tym bardzo smaczne.

To właśnie kuchnia śródziemnomorska jest tematem przewodnim kolejnej edycji konkursu Podróż kulinarna z Hortex. Dlatego, puść wodze fantazji i przygotuj potrawę inspirowaną kuchnią chorwacką, hiszpańską lub portugalską. Wygraj Kitchen Aid w dowolnie wybranym kolorze lub inne atrakcyjne nagrody!

gazpacho krewetki


Zadanie konkursowe:

1. Przygotuj potrawę inspirowaną kuchnią śródziemnomorską (chorwacką, hiszpańską lub portugalską). Podziel się przepisem na inne danie charakterystyczne dla tych kuchni.

2. Dodaj przepis. Pamiętaj, że Twoje danie musi zawierać mrożony produkt firmy Hortex.
                                 
3. Dodaj zdjęcie swojej potrawy. Przesłanie zdjęcia jest obligatoryjne.

4. Pamiętaj, że na zdjęciu powinien być widoczny mrożony produkt firmy Hortex, ale nie jest to wymagane.

Konkurs trwa do 31 marca.

Wybieramy 6 laureatów. Nagroda główna to robot Kitchen Aid w wybranym przez zwycięzcę kolorze. Nagrody dodatkowe to wałki do ciasta z powłoką Teflon Fiskars Functional Form.

Uwaga dodatkowe wirtuale!

Po zakończeniu konkursu wszystkie przepisy konkursowe zostaną przeniesione do serwisu gotujmy.pl, więc autorzy tych przepisów otrzymają za nie wirtuale zgodnie z punktacją obowiązującą na serwisie.

Ponadto z przepisów konkursowych Podróże z Hortex powstaną książki kulinarne. Za każdy przepis, który znajdzie się w książce kulinarnej dodamy Wam 40 dodatkowych wirtuali.