WyŚLEDŹ karpia - złów nagrodę

  • 14

Uwaga uwaga, ogłaszamy Konkurs na świąteczną rybkę! Czekamy na przepisy z rybą w roli głównej - niech na stołach króluje karp i śledź.

         
ocena: 5/5 głosów: 2
WyŚLEDŹ karpia - złów nagrodę

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Jak co roku na nowo rozsmakujemy się w rybach - na niejednym stole pojawi się śledź w kilku wariacjach w duecie z karpiem. Karp to szczególna ryba, która jest symbolem tych świąt, a szczególnie poprzedzającej je Wigilii.

Drodzy Kucharze i Drogie Kucharki! Na pewno macie całą masę wspaniałych przepisów na świąteczne i wigilijne ryby. Być może receptury te przechowywane są w Waszych domach od pokoleń i co roku Wam służą, a chcielibyście się nimi podzielić. A może przy okazji tego konkursu stworzycie zupełnie nowy, innowacyjny przepis na smaczną rybę? Czekamy na Wasze pomysły!

Swoje przepisy możecie dodawać od 2 grudnia do 31 grudnia 2011 włącznie.

Jak dodać przepis konkursowy?


  • Przyrządź wybraną rybę: karpia lub śledzia (a może ożenisz je ze sobą w jednej potrawie?). Pamiętaj o odpowiednim udekorowaniu potrawy i świątecznej aranżacji.
  • Zrób zdjęcie lub kilka
  • Dodaj przepis korzystając z pomarańczowej zakładki na stronie "Dodaj przepis". Pamiętaj, że przepis musi być autorski, nigdzie wcześniej niepublikowany
  • Pamiętaj o zaznaczeniu kategorii konkursowej "Konkurs Rybka na Święta" oraz odpowiedniej dla przepisu (np. Boże Narodzenie, Dania Wigilijne, Karp, Śledź itp).

Nagrody

Jak w każdym konkursie - nagrodzimy autorów najlepszych przepisów.

Nagrodą główną w konkursie jest Ekspres Tassimo marki Bosch, model TAS 4013EE:Ekspres na kapsułki to ostatnio najmodniejsze na rynku urządzenie do parzenia kawy, herbaty, a nawet czekolady.

Oprócz nagrody głównej przewidzieliśmy także 3 nagrody książkowe. Są nimi książki ofiarowane przez Wydawnictwo Literackie: Zapraszam do stołu. Kuchnia Jerzego Knappe.Na stronie tytułowej specjalnie dla Was Borys Szyc, Agnieszka Pilaszewska oraz bohaterki serialu "Przepis na życie" - Gruba i Mania złożyli swoje autografy. Jednej z książek nie oszczędził Borys Szyc - mamy nadzieję, że nie pogniewacie się za popis jego zdolności plastycznych...

Dwie z nich uznaniowo przyzna Redakcja, natomiast jedna przypadnie zwycięzcy w rankingu konkursowym. Wszyscy możecie wziąć udział w głosowaniu wystawiając ocenę (za pomocą gwiazdek pod zdjęciem wybranego przepisu). W ten sposób dany przepis otrzymuje miejsce w rankingu konkursowym.

Tutaj zobaczysz Aktualny Ranking Konkursu.

Konkurs zakończy się 31 grudnia 2011, wyniki zostaną ogłoszone tutaj, w artykule 3 stycznia 2012. Mamy nadzieję, że będzie to miły prezent na rozpoczynający się nowy rok.

Życzymy powodzenia!!!