Konkurs - Śledź na milion sposobów!

  • 1

Zapraszamy do konkursu na potrawę ze śledzia. Za najlepsze przepisy na rybkę jeszcze ciepłe książki Magdy Gessler!

         
ocena: 4/5 głosów: 5
Konkurs - Śledź na milion sposobów!

Ah, śledzie! Kto z nas ich nie lubi? Wśród wielu sposobów, na jakie można przygotować tę cudowną rybkę każdy znajdzie coś dla siebie - podawany na zimno w różnych odsłonach, pieczony, smażony czy grillowany - możliwości są prawie nieograniczone!

Pomysły na śledzie - przeczytaj artykuł >>>

To z miłości do śledzia organizujemy ten prosty konkurs - wybór dodatków, sposób przyrządzenia pozostawiamy Wam. Ważne, tylko żeby to śledź był główną gwiazdą na talerzu i gwoździem progremu.

Czekamy na przepisy na śledzia na sposób wszelaki - zaprezentujcie swój ulubiony sposób albo spróbujcie czegoś nowego. Nagrodzimy trzy najciekawsze naszym zdaniem przepisy.

Zasady są proste - wystarczy dodać przepis na śledzia do kategorii śledź (sposób przygotowania dowolny), z minimum dwoma zdjęciami. Na pewno przy wyborze najlepszych przepisów będziemy zwracać uwagę też na prezentację oraz ciekawy, niebanalny pomysł na potrawę.

Konkurs trwa od 30 listopada do 10 grudnia, a o tym czy przepis kwalifikuje się do konkursu zadecyduje data dodania go do kategorii śledź.

W poszukiwaniu inspiracji warto przejrzeć kategorię śledź na gotujmy.pl >>>

Nagroda

Do wygrania trzy jeszcze cieplutkie książki niejakiej Magdy Gessler pod tytułem "Kuchenne rewolucje. Przepisy Magdy Gessler" ufundowane przez Wydawnictwo Znak.

"Słynna restauratorka prezentuje swoje dotąd niepublikowane przepisy, które zmieniły kulinarne oblicze kraju. Czy jesteście gotowi na przyjęcie Magdy Gessler pod swój dach i na metamorfozę we własnej kuchni?"

Kuchenne rewolucje. Przepisy Magdy Gessler

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj. Powodzenia!