Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

  • 31

Weź udział w konkursie, odpowiedz na pytanie i wygraj mikser planetarny firmy Unold!

WPROWADZENIE

Weź udział w konkursie, odpowiedz na pytanie i wygraj mikser planetarny firmy Unold!

Zobacz laureatów konkursu >>>

Unold
to solidna, niemiecka firma, działająca na rynku od ponad 40 lat. Jej motto „satysfakcja z długoletniego użytkowania” mówi samo za siebie.  Unold doskonale utrzymuje poziom, reputację i solidność niemieckiego produktu. I na tym opiera swój dynamiczny rozwój.

Unold ma w swojej ofercie kilka linii produktów, a wszystkie są perfekcyjnie zaprojektowane, solidnie wykonane z najlepszych materiałów z odpowiednimi certyfikatami i atestami. W ofercie znajdziecie mikser planetarny, krajalnice, płyty indukcyjne, urządzenia do gotowania jajek, czajniki szklane i wagi elektroniczne!

       https://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2014/03/11/imgGZUCNn.jpg     https://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2014/03/11/img7N6YKr.jpg

Zadanie konkursowe

W naszym konkursie możecie wygrać miksery planetarne i urządzenia do gotowania jajek firmy Unold. Wystarczy na forum odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Który ze sprzętów kuchennych Unold najbardziej przydałby Ci się w kuchni i dlaczego?
Czekamy na Wasze wyczerpujące i oparte o dogłębną wiedzę o produkcie odpowiedzi. Inspiracji szukajcie na stronie producenta – firmy Unold – www.unoldagd.pl

Konkurs będzie trwał od 24 marca do 7 kwietnia 2014 roku. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną 14 kwietnia 2014 r.

Odpowiedzi na forum będą niewidoczne do zakończenia konkursu. Życzymy powodzenia!

Nagrody nagrody!

https://gotujmy.pl/work/privateimages/sources/2014/03/13/imgNQTCoH.jpg

Mikser planetarny 78511 x 2

Mikser Unold  nie tylko wygląda imponująco, lecz także zadziwia skuteczną pracą! W zestawie znajdują się trzy końcówki, które pozwalają wykonać szereg czynności kuchennych:
- duża, wydajna trzepaczka umożliwia przygotowanie bitej śmietany czy ubicie białek;
- stabilny, metalowy hak do wyrabiania ułatwi przygotowanie ciasta: do deserów, pizzy lub pieczywa;
- końcówka miksująca pozwala natomiast na mieszanie kremów i sosów.

Mikser ma pokrętło płynnej regulacji prędkości umożliwiające precyzyjne ustawienia prędkości w zależności od wymagań użytkownika. Misa urządzenia ma aż 4 litry pojemności, a komfort pracy dodatkowo zwiększa nakładka ułatwiająca dodawanie składników. W wyposażeniu miksera znajduje się także plastikowa łopatka. 

Urządzenie do gotowania jajek 38641 x 5

Jajowar to niezwykle proste w obsłudze urządzenie służące do gotowania od jednego do kilku jajek jednocześnie. Dzięki jego unikalnej konstrukcji jajka gotują się równomiernie i łatwo można je wyjąć po ugotowaniu – bez ryzyka oparzenia. Urządzenie powiadamia sygnałem dźwiękowym o zakończeniu procesu gotowania, a kabel chowany w podstawce nie zabiera miejsca na blacie.

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj >>>