Konkurs: Świąteczny prezent kulinarny

  • 3

Kochani, ponieważ Święta Bożego Narodzenia zbliżają się organizujemy konkurs na pomysłowy prezent kulinarny.

         
ocena: 5/5 głosów: 2
Konkurs: Świąteczny prezent kulinarny

Wszystko zależeć będzie od waszej pomysłowości - warunek konieczny: prezent kulinarny musi być przedstawiony w formie przepisu, musi być zrobiony  z jadalnych produktów, chociaż nie musi koniecznie służyć do jedzenia. Może to być ozdoba choinkowa z piernika, kula zapachowa z pomarańczy, albo ciekawe pout-pourri pachnące świętami. Prezentem świątecznym mogą być ładnie udekorowane i ślicznie zapakowane ciasteczka w kształcie mikołajów.

Może to być jakaś domowa konfitura w dekoracyjnym słoju, z ładną świąteczną nalepką, może to być słoik doskonałych śledzi wigilijnych obwiązanych mikołajkową wstążeczką,  ciekawa oliwa smakowa lub domowy ocet .

Wszystko to co można podarować w prezencie, kiedy przychodzimy do naszych bliskich w Święta. Wasze pomysły będą wszak stanowić inspirację dla tysięcy ludzi którzy na gotujmy.pl szukają przepisów.

W grudniu do naszych przepisów sięga ponad milion osób. Kategoria w przepisie musi być zaznaczona kategoria konkursowa: Prezent kulinarny!  Pamiętajcie, aby zdjęcia miały świąteczną oprawę!

Tu znajduje się aktualny ranking konkursu

Konkurs trwa od 24 listopada do 18 grudnia 2011. Wyniki zostaną ogłoszone 19 grudnia, tak aby nagrody dotarły do was jeszcze przed  Świętami.

Dwie równorzędne nagrody za pierwsze miejsce: kosze produktów Podravki i minutniki gotujmy.pl.
Nagroda za drugie miejsce: deska do serów gotujmy.pl z nożykiem, widelcem i otwieraczem do wina i łapka silikonowa gotujmy.pl.
3 nagrody za trzecie miejsce: książki kucharskie Grzegorza Łapanowskiego "Smakuje"
1 nagroda z rankingu: książka kucharska Grzegorza Łapanowskiego "Smakuje"