Nowa kategoria promowana EUROprzekąski!

  • 3

Świętujemy EURO po naszemu, czyli jak zwykle pichcimy. Zadaniem jest zrobienie przekąski meczowej!!! Miłej zabawy!

         
ocena: 4/5 głosów: 4
Nowa kategoria promowana EUROprzekąski!

Każdy kto do końca mistrzostw EURO2012 doda przepis na przekąskę meczową - mile widziane będą dekoracje kojarzące się z Mistrzostwami Europy w piłce nożnej i tym wszystkim, co wokół nich się dzieje - ten otrzyma dodatkowo 10 wirtuali. Dotyczy to przepisu z co najmniej 1 zdjęciem.

Propozycje przekąsek na oglądanie meczu nie mogą być zbyt banalne. Zwyczajne kanapki to za mało, prosimy o inspirujące, ciekawe pomysły, albo przynajmniej fantastyczne dekoracje.

Mają to być dania na jeden-dwa kęsy, aby nie absorbowały zbytnio pochłoniętych meczem widzów.

Przekąskom zaznaczamy kategorię PRZEKĄSKI (w Przystawkach). Moderatorzy będą decydować, czy przekąska jest na tyle interesująca, aby dostać dodatkowe wirtuale za kategorię promowaną.

Premiowane będą także dania charakterystyczne dla wszystkich krajów, których reprezentacje grają na EURO.

Czyli
dania kuchni polskiej, czeskiej, greckiej, rosyjskiej, duńskiej, portugalskiej, holenderskiej, niemieckiej, chorwackiej, hiszpańskiej, irlandzkiej, włoskiej, angielskiej, francuskiej, szwedzkiej i ukraińskiej.

W przypadku kuchni polskiej chodzi o dania tradycyjnie polskie, należące do kanonu naszych kuchni regionalnych. W przypadku dań pozostałych krajów także istotne jest aby zachować kanon przepisów charakterystycznych dla danego kraju, nie chodzi tylko o nazwę. Odpowiednie kuchnie trzeba zaznaczyć, znajdują się one w kategorii Kuchnie Świata. W tym wypadku także moderator decyduje o przyznaniu promocyjnych wirtuali.


Dziś jeszcze nie mogę obiecać nic więcej, ale być może najlepsze danie z kategorii promowanej na EURO 2012 zdobędzie cenną nagrodę.UWAGA DLA NOWICJUSZY:
przepisy dodajemy posługując się przyciskiem DODAJ PRZEPIS. Niektóre pola są obowiązkowe - jeśli ich nie zaznaczysz - przepis nie zostanie zapisany. Zdjęcia muszą być opisane za pomocą minimum 40 znaków. Mamy pewność, że dobrze zatytuowaliśmy zdjęcie, gdy pojawi się informacja ZAPUNKTOWANE. Przepisy i zdjęcia nie mogą być wcześniej publikowane w  internecie. Zgodnie z regulaminem i prawem autorskim - muszą być waszego autorstwa. Plagiaty będą usuwane. Przepis dodany przez użytkownika czeka na moderację, czyli zatwierdzenie przez moderatora do 24 godzin. Zazwyczaj jest to szybciej. Wtedy pojawia się w serwisie w zakładce PRZEPISY. Dwie lub więcej kategorii do jednego przepisu zaznacza się trzymając przycisk CTRL.

Za przepis z kategorii promowanej, który będzie zawierał  5 różnych zdjęć potrawy dostaje się 40 wirtuali. Wirtuale można wymienić na nagrody, które są wysyłane na nasz koszt. Szczegóły w Regulaminie Gotujmy z nagrodami. Dodatkowych informacji udzielą wam: Kołczu, Babciagramolka, Zbysiowa, Misia5 i Tit - wystarczy przysłać maila za pomocą poczty wewnętrznej. Jeśli zadacie pytanie w formie komentarza do tego artykułu - na pewno ktoś wam odpowie.

Zapraszamy także do zabawy na forum, gdzie 24 godziny przed każdym meczem będzie można typować zwycięzców. Nagrody - przewodniki po Europie ufundowało wydawnictwo Bezdroża.