Konkurs Tchibo smakuje, Tchibo inspiruje

  • 11

Od 18 maja do 24 maja 2011 trwa konkurs "Tchibo smakuje, Tchibo inspiruje".

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Konkurs Tchibo smakuje, Tchibo inspiruje

Uwaga Uwaga! Zapraszamy do udziału w konkursie "Tchibo smakuje, Tchibo inspiruje" - konkurs trwa tylko przez tydzień, a tydzień ma tylko 7 dni!! Nasze konkursowe dni wypełnione aromatem kawy będą jednak obfite w nagrody - z każdego dnia wytypowanych zostanie 3 zwycięzców! Mamy więc do rozdania aż 21 nagród!

Zapraszamy do podawania własnych ciekawych receptur parzenia kawy Tchibo Exclusive 100% Arabica - czekamy na niebanalne pomysły, bo właśnie takie zostaną nagrodzone.

Własne przepisy na podanie kawy można dodawać od 18 V 2011 do 24 V 2011 włącznie, czyli przez 7 dni trwania konkursu. Ogłoszenie wyników nastąpi 26 V 2011 - informację o wyłonionych zwycięzcach podamy na stronie w artykule konkursowym.

By wziąć udział w konkursie należy posiadać własny profil użytkownika na gotujmy.pl - jeśli jeszcze go nie macie zapraszamy do zarejestrowania się na portalu.
Następnie za pomocą opcji "dodaj przepis" należy dodać swój autorski oryginalny pomysł na podanie kawy wraz z opisem przygotowania oraz własnoręcznie wykonanym zdjęciem.
Dodając przepis prosimy o zaznaczenie specjalnej kategorii konkursowej "Konkurs Tchibo" - tylko te przepisy, które posiadają wspomnianą kategorię biorą udział w konkursie.

W konkursie wezmą udział przepisy wcześniej niepublikowane na gotujmy.pl ani na innych stronach internetowych, muszą to być przepisy autorskie. W każdy przepis ma wgląd moderator strony gotujmy.pl, który może zatrzymać go w przypadku stwierdzenia niezgodności z zasadami konkursu.


Nagrody


Nagrodami w konkursie "Tchibo smakuje, Tchibo inspiruje" są zestawy kawy Tchibo Exclusive 100% Arabica wraz z akcesoriami kawowymi o wartości 64 zł brutto ufundowanie przez Tchibo Sp. z o.o. Jury przyzna 21 zestawów.Zachęcamy tażke do głosowania na przepisy biorące udział w konkursie. Autor przepisu, który otrzyma największą ilość punktów otrzyma od Redakcji gotujmy.pl zestaw piknikowy:Tu znajduje się Aktualny Ranking Konkursu "Tchibo smakuje, Tchibo inspiruje"

Zobacz także Szczegółowy Regulamin Konkursu


Życzymy powodzenia i ciekawych pomysłów!!