Ogłoszenie nagrody głównej w konkusie Good Food!

  • 17

Dobiegł końca fascynujący konkurs „Odkrywcy zdrowych przekąsek”. Wszystkim uczestnikom gratulujemy niezwykłych pomysłów. Myślę, że wszyscy się świetnie i zdrowo bawili!

         
ocena: 5/5 głosów: 1
Ogłoszenie nagrody głównej w konkusie Good Food!

Ladies & Gentlemen, nagrodę główną w postaci szybkowara marki Fissler z serii Vitaquick o pojemności 4,5 l i wartości około 529 zł bruttootrzymuje:

JaNina za przepis: Pięć smaków, pięć kolorów z Good Food. Należy zaznaczyć, że laureatka dostarczyła też na konkurs wiele innych bardzo fantazyjnych kompozycji, które nam się bardzo podobały.

Ponadto, redakcja gotujmy.pl chciałaby ze swojej strony uhonorować dodatkowo 2 osoby:

Pyzę, za wyjątkową smakowitość i kunszt kulinarny przepisów przesłanych na konkurs, a w szczególności za przepis: Perłopławy śniadaniowe.

oraz

Superbaba4, za niezwykle klimatyczne i wysmakowane zdrowe przekąski, widziane okiem artysty fotografa, a w szczególności za przekąskę: Kanapka – kęs witamin.

Obydwu paniom fundujemy zestawy piknikowe gotujmy.plNagrodę z rankingu otrzymuje haniakson - przepis, który najbardziej spodobał się Użytkownikom to: Kanapka Good Food Grecki Poranek. Do haniakson powędruje zestaw produktów Good Food o wartości 100 zł brutto.

Gratulujemy głównej wygranej, wygranych tygodniowych i nagród za kąski dnia oraz wyróżnień!

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i 260 dodanych przepisów. Wszystkie one zostaną na gotujmy.pl  w książce kucharskiej: Zdrowe przekąski Good Food.

Sponsorowi, marce Good Food - producentowi zdrowych wafli dziękujemy za zorganizowanie nam zabawy i za ufundowane nagrody oraz pyszne wałówki do testowania.

Pozdrawiamy serdecznie,

Redakcja