Wyniki konkursu - Słodkości jak marzenie, na letnie orzeźwienie

  • 4

Latem dla ochłody idealne są pyszne desery na zimno. Poznajcie najlepsze przepisy na letnie orzeźwienie! Sprawdźcie czy jesteście wśród laureatów naszego konkursu!

         
ocena: 4/5 głosów: 5
Wyniki konkursu - Słodkości jak marzenie, na letnie orzeźwienie
fot. Fotolia
W lecie, kiedy pogoda dopisuje i słońce grzeje, nie chcemy tracić czasu na stanie w kuchni i gotowanie. Z drugiej strony, niezależnie od pory roku dopada nas ochota na coś pysznego i słodkiego.

W konkursie "Słodkości jak marzenie, na letnie orzeźwienie" poprosiliśmy Was o przygotowanie przepisu na dowolną letnią słodkość - ciasto bez pieczenia, deser, lody w wersji na zimno. Dostaliśmy od Was mnóstwo ciekawych i oryginalnych przepisów.

Wybraliśmy 5 laureatek - autorek najlepszych przepisów na idealny deser na letnie orzeźwienie, które otrzymają od nas książkę Katarzyny Jankowskiej pt. „Mama alergika gotuje. Na wyjątkowe okazje”, w której znajdziecie zbiór przepisów na różne potrawy, które uświetnią wiele wyjątkowych okazji i rodzinnych uroczystości.Zwycięzcy konkursu "Słodkości jak marzenie, na letnie orzeźwienie":
 

jaga85 za przepis na Orzeźwiający porzeczkowo-jogurtowy deser

Orzeźwiający porzeczkowo-jogurtowy deser


Mniam1 za przepis na Leśny deser na zimno
Igraszki Losu za przepis na Lody morelowe z subtelną nutką lawendy


edytaha za przepis na Zimny torcik mango ze śliwkami i nutką jagodylalunia za przepis na Domowy kisiel z soku z jabłek i żurawiny


 
Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach na Gotujmy.pl!

Szukasz innych konkursów? Wygraj zestaw kosmetyków i gadżetów >>>