Blogi biorące udział w plebiscycie

Kuchnia w czekoladzie

Kuchnia w czekoladzie


Blog powstał ponad pół roku temu, choć przymiarki do niego zaczęły się już wcześniej. Ciągle jednak coś mnie demotywowało, głównie myśl, że "ja nie potrafię". Okazało się jednak inaczej- potrafię i jak na moje oko idzie mi całkiem dobrze.
Od sierpnia jestem mamą, chciałam więc mieć jakąś odskocznię, czym będę mogła się zająć jak już zrobię "wszystko", poza tym blog stał się niejako moim przepiśnikiem, którego tak naprawdę nie mam w wersji papierowej.
Rządzą tu przede wszystkim desery, jak to w Kuchni w czekoladzie, ale i dań wytrawnych, przekąsek,a nawet zwykłych prostych obiadków nie brakuje.
Zapraszam Was do siebie, zajrzyjcie!

Kategoria: Na Słodko
Adres: http://kuchniawczekoladzie.blogspot.com/
The Cake Book

The Cake Book


Zachęcona przez znajomych do jego stworzenia, w końcu im uległam i postanowiłam założyć bloga. Bardzo długo myślałam o tym jaki on ma być,gdyż zależało mi by nie tylko wyrażał mnie i był zgodny z moimi wymaganiami,ale by przede wszystkim podobał się innym i zachęcał do odwiedzin.
W końcu pewnego wieczoru usiadłam przed komputerem i zaczęłam tworzyć. Nie powiem, że było łatwo,ale gdy z czasem pojawiały się coraz to nowe przepisy i ładniejsze zdjęcia,wiedziałam, że to co robię ma sens.
Teraz to już nie tylko pasja,ale sens życia. W nocy myślę,że co upiekę, gdy to zrobię myślę jakie by zrobić zdjęcie by ładnie pokazać urok wypieku a gdy już wszystko zostanie wykonane, myślę kto zostanie szczęśliwcem i otrzyma moje dzieło.Nie sądziłam,że tworzenie bloga wciągnie mnie do takiego stopnia,że praca nad nim nie będzie się kończyć wraz z wybiciem równej godziny,ale o wiele dłużej.
Jednak największą moją nagrodą jest uśmiech osób, którym podoba się to co robię i duma na twarzy moich bliskich. W końcu w tym całym pieczeniu i blogowaniu nie chodzi tylko by wstawić przepis i dokleić zdjęcia,tu liczy się dusza i pomysł, który mogą powielać inni i przekazywać go swoim bliskim.
Marzę o tym by zarażać swoją pasją innych i za sprawą bloga poznać jeszcze więcej zwariowanych ludzi, którzy tak jak ja kochają to co robią i wcale się tego nie wstydzą, wręcz dumnie oznajmiają światu,że są blogerami.
Tak też powstał "The Cake Book" i cała twórczość z nim związana :)

Kategoria: Na Słodko
Adres: http://the-cake-book.blogspot.com/