Blogi biorące udział w plebiscycie

Kulinarne przygody Gatity

Kulinarne przygody Gatity


Lubię gotować, lubię eksperymentować i kombinować. Do tej pory gotowałam na oko, nie zwracając uwagi na proporcje, ale od kiedy prowadzę bloga kulinarnego musiałam wszystko usystematyzować :-). Na moim blogu znajdziecie różnorodne przepisy na prostą, zdrową i smaczną kuchnię. Przepisy na dania kuchni polskiej i z całego świata. Wszystkie przepisy zostały przeze mnie wypróbowane i osobiście sfotografowane.
Prywatnie jestem żoną i mamą dwóch dorosłych córek. Z wykształcenia filolog Iberystyki, zakochany w Hiszpanii.

Kategoria: Inspiracje Kulinarne
Adres: http://www.kulinarneprzygodygatity.pl/
VioletoweKucharzenie

VioletoweKucharzenie


Blog dla mnie jest swoistego rodzaju pamiętnikiem, częścią mnie, ponieważ pojawiające się tam dania wychodzą spod mojej ręki. Blog pozwala mi na zgromadzenie wszystkiego w jednym miejscu. Prowadząc go nie gotuję już tylko dla siebie i rodziny, ale również dla Czytelników.

Swoją przygodę z gotowaniem zaczęłam niedawno, około 2 lat temu. Teraz wiem, że odkryłam swoja pasję. Kuchnia to mój azyl, który relaksuje i odpręża.

Blog prowadzę stosunkowo krótko, od 3 stycznia 2015 roku. Wiem, że wiele muszę się jeszcze nauczyć, poznać ale jestem z niego dumna.

Przygotowuję dania proste i przede wszystkim szybkie. Na moim blogu każdy znajdzie coś dla siebie. Mam nadzieję, że zauważycie ile serca wkładam w przygotowanie swoich dań.

Kategoria: Inspiracje Kulinarne
Adres: http://violetowekucharzenie.blogspot.com/
Wanilia i Kardamon

Wanilia i Kardamon


Wanilia i Kardamon niedługo będzie obchodził pierwsze urodziny, to mój kulinarny pamiętnik, powstał z miłości do pieczenia i gotowania, teraz stał się prawdziwą pasją i nie lada wyzwaniem, jak to nazywam moje trzecie najmłodsze dziecko. Kolory na moim talerzu to podstawa, u mnie nie ma miejsca na monotonne posiłki, takie samo ciasto nigdy nie zdarza się dwa razy, zawsze modyfikuję, udoskonalam, czuję się przy tym jak ryba w wodzie.Uwielbiam odkrywać nowe smaki i tym doświadczeniem dzielić się z moimi czytelnikami, codziennie ich przybywa a to mnie utwierdza w tym co robię. Lubię bawić się smakiem i wyglądem.
Stawiam na różnorodność-nasz żołądek nie lubi przecież monotonii,a także, nie wyobrażam sobie weekendu bez słodkości do filiżanki małej czarnej...:)
W kuchni nie ma rzeczy niemożliwych,miłość do jedzenia potrafi wyczarować prawdziwe cuda!
Zapraszam, u mnie zawsze kuchenne drzwi są otwarte ;-)

Kategoria: Inspiracje Kulinarne
Adres: http://waniliaikardamon.blogspot.com/