Listopadowy konkurs włoski

  • 21

Zakochaj się we włoskiej kuchni - wygraj jedną z 15 nagród podczas trzech pierwszych tygodni listopada.

         
ocena: 4/5 głosów: 5
Listopadowy konkurs włoski

 Podczas trzech pierwszych tygodni listopada (w dniach 1- 22.11.2009) użytkownicy gotujmy.pl mogą wziąć udział w rywalizacji o najlepszy przepis z kuchni włoskiej.

 
Nagrody główne to 5 książek: "Tysiąc dni w Wenecji" Marleny de Blasi, wzruszający romans pełen przepisów kulinarnych, opakowany w  ekologiczną torbę.
 
Za 2-gie i 3-cie miejsce uczestnik  otrzymuje  kubek  z logo gotujmy.pl.
 
Nagrody można zdobyć w 5 kategoriach:
 
1. Makarony
2. Wypieki (pizza i pieczywo) 
3. Risotto   (ryż)
4. Drugie dania (mięso lub ryby)
5. Desery
 
Aby się zakwalifikować do konkursu w wybranej kategorii,  należy w czasie trwania konkursu dodać co najmniej 5 przepisów kuchni włoskiej w jednej z 5-ciu w/w kategorii.
 
Każda receptura będzie oceniana przez użytkowników do ostatniego dnia konkursu tj. do  22.11.2009 r.
 
Jeden uczestnik może startować w więcej niż jednej kategorii, pod warunkiem dodania do niej 5 przepisów, ale nagrodę może wygrać tylko jedną.
 
Jeśli uczestnik zdobędzie największą liczbę punktów w 2 kategoriach, dostanie nagrodę w tej, w której zdobył więcej punktów.
 
Jeśli w obu kategoriach liczba uzyskanych przez jednego uczestnika punktów jest taka sama, drugą nagrodę zdobywa ten, który uzyskał większą liczbę punktów za drugie miejsce w rankingu.
 
Łącznie nagrodzonych zostanie 15 zakwalifikowanych uczestników.
 
UWAGA: JEDEN PRZEPIS KONKURSOWY MOŻE NALEŻEĆ TYLKO DO JEDNEJ Z PIĘCIU KONKURSOWYCH KATEGORII.
 
Celem uniknięcia nieporozumień - prosimy nie manipulować kategoriami: przykładowo spaghetti z mięsem będzie zaliczone tylko do kategorii makarony, nawet jeśli uczestnik zaznaczy inne kategorie. Moderator ma prawo do arbitralnego przypisania przepisu do jednej z kategorii. Raz zatwierdzona, prawidłowa kategoria przepisu nie może ulec zmianie podczas trwania konkursu.  
 
Powodzenia!
 
Redakcja gotujmy.pl