Jestem wreszcie na emeryturze. I postanowiłam zabrać się za to co obiecałam swoim dzieciom już dawno temu , mianowicie spisanie Rodzinnej książki kucharskiej .Poprosili mnie o spisanie przepisów na dania które gotowała moja Prababcia, Babcie, Mama i ja . Gotuję więc , robię zdjęcia i spisuje przepisy. Już ich się trochę nazbierało. A między czasie pojawiają się przecież nowe pomysły . A ,że lubię gotowanie to bawię się przy tym przednio.
Wyznaję zasadę :
"Odkrycie nowego dania większym jest szczęściem dla ludzkości
niż odkrycie nowej gwiazdy"
Anthelme Brillat - Savarin

Odp: Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

yola napisał(a): Ja już nie wiem.To wygląda jak jakiś sabotaż Co raz to nowe ananasy nas odwiedzają po to żeby hurtowo wstawiać 1 i zadzierać z innymi.O co w tym wszystkim chodzi?Takiego natłoku trolli jeszcze nie było.

Uważajcie - bo to zaczyna wyglądać nieciekawie . To , ze dostajemy głupie komentarze lub 1 ( nie ważne od kogo ) to nic - różnie bywa, jednemu się podoba drugiemu nie . Ale jak zaczyna to być hurtowe i u wielu osób to już gorzej . A jeszcze gorzej , że te same osoby zaczynają Nas dzielić .Jednym ,, walą " hurtowo 1 i zaczepiają ich na forum lub w komentarzach , a drugich ,, głaszczą " i stawiają 5 też hurtowo.
Boję się teorii spiskowej że zaczniemy różnie patrzeć na te same osoby .To może być próba sklócenia strony .Mam nadzieję , że się tak nie stanie .
Kochani- nie dajcie się - nie może być tak , że wejdzie ktoś sfrustrowany i obrażony na cały świat na stronę i będzie niszczył czyjąś pracę . Ciekawa jestem jak by to było jak by ktoś zaczął w ,, odwecie " niszczyć czyjś bloog , profil na Facebooku albo co tam kto robi - internet wcale nie jest taki anonimowy jak się niektórym wydaje .O informatyka wcale nie trudno - namierzyć fikcyjne konta też wcale nie jest tak trudno .

Odp: Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

alexy34 napisał(a): to TIT go wywaliła ale Lechu mowil mi, ze zadnych szantazy nie bylo....tylko pisal do niej aby w koncu nowe jego przepisy zaakcpeotwala a ona sie obrazila ze ktos ja pogania i go wywalila, do kogo mozna jeszcze pisac aby sprawdzil ta nikczemna Tit, ktora walnela focha i go wywalila?

Tit napisał(a): am tego Lechu007. Zrobiłam to dlatego, że po zwróceniu mu uwagi, że są na niego skargi zaczął mnie szantażować i był agresywny. Zwróciłam mu uwagę bardzo grzecznie. Oby jak najmniej osób z problemami psychicznymi.

Poprawka- dziś ja mam dyżur na stronie- i ja akceptuję nowe przepisy i oświadczam że nie było , żadnych nowych jego przepisów które by były przetrzymywane .
Wstawione były- ,,Pstrąg ala Solina " ( wstawiony 24.10 o godz 20.13 ), ,,Stek z polędwicy wołowej "( wstawiony 24.10 o godz 20.44), ,,Kurczak na szybko i smacznie "( wstawiony 25.10 o godzinie 18.23 ) i ,,Schab domowy" ( wstawiony 25.10 o godzinie 22.13 ).Żadnych nowych przepisów nie było .
Tit zablokowała konto z tymi 4 przepisami i nic innego nie było wstawiane .
A dla informacji Alexy34 - Tit jest głównym Modreatorem strony i nie blokuje nikogo bo ją popędza bo to nie Ona sprawdza przepisy przed wstawieniem. Gdyby Lechu007 skarżył się Tit na opieszałość przy wstawianiu przepisów to najpierw sprawdziła by to w panelu administracyjnym , potem ( gdyby to była prawda ) porozmawiała z osobą która akurat ma dyżur .A przepisy pojawiają się na stronie prawie natychmiast ( góra kilka godzin bo dyżurujący też człowiek i obiad zjeść musi czy zakupy zrobić ).
Wypisujesz bzdury . Tłumaczę to po to byś zrozumiał , że takie sprawy sa na tej stronie bardzo przejrzyste .I nie wystarczy napisać na forum , ze ktoś komuś dokucza czy jest złośliwy bo wszystko można sprawdzić a ludzie się tu od dawna znają . Nie masz szans na to by napuszczać jednych na drugich lub stawiać kogoś w złym świetle bo my po prostu wiemy czego się możemy po kim spodziewać. A nowi są witani i przyjmowaniu do naszego grona co dziennie ( no chyba , że ktoś od wejścia zaczyna awantury )

Odp: Troll na forum!!!

Zaliczyłam 3x2 i 1x1 - jak na razie .Przepisów mam sporo to cgyba muszę się uzbroić w cierpliwość . Ale za to spokojnie mogę wstąpić do ,, klubu "

Odp: Odp: Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

Babciagramolka napisał(a): alexy34 napisał(a): pisze w imieniu Lecha do Babciagramolka

jestes perfiną, wredną zakłamaną "osobą"
Lechu nigdy z toba nie korrespondował, nie szantazowal ani na wiadomosciach prywatnych ani na forum, wyrazal tylko merytoryczne opinie na temat potraf ktore czesto wycgladaja wrecz ochydnie i nalezy im sie kiepska ocena
skad ty bierzesz takie pomysly jak szantaz? i inne kłamsatwa
zebrałas kółkko gospodyn wiejskich, ktore miedzy soba ustalaly komu wystawic negatywna opinie i klamstwa

muszisz byc ograniczona nie wiedzac, ze twoje kłamstwa daleko nie zajda, wszystko w serwisie jest monitorowane, są logi, backupy i jest wszystko w trakcie udawadniania ze perfidnie kłamiesz podajac powody jego wyrzucenia, to samo bedzie sie tyczylo innych osob, ktore wspolnie namawialy sie i nawoloway do wystawiania negatywnych ocem i rowniez wyleca z hukiem tak jak i ty kłamco!


Babciagramolka


Przepraszam- a co ja mam wspólnego z usunięciem Lecha ? Ani ja z nim korespondowałam , ani on mi osobiście nie dokuczał . A że zadarł z innymi to już chyba nie moja wina . Coś się komuś pomyliło .Czy mogę się dowiedzieć gdzie podawałam jakieś powody usunięcia Lecha ? I masz rację - cała korespondencja na portalu jest monitorowana i może po prostu poprosimy moderatora by sprawdził czy w mojej korespondencji jest coś takiego jak cytujesz .
Jeśli nie wiesz o tym to moderator podejmuje decyzję o zablokowaniu czyjegoś konta a nie użytkownicy i na pewno nie na podstawie tego co ktoś napisze tylko na podstawie tego co widzi i jakie wnioski wyciąga .Strzeliłeś kulą w płot i tyle .

Tit prosiła bym o wyjaśnienie sprawy - z jakiego powodu Lechu został zablokowany i czy miałam w tym jakiś udział .

Hi hi Juz wiem o co chodzi . W wątku Troll na forum Tit napisała to co cytuje alexy34 a ja dałam cytuj i dostawiłam uśmieszki i buziaczki - no i poszło na moje konto.
Ktoś nie umie korzystać z forum .Ulżyło mi bo już zaczynałam wątpić czy w malignie nie prowadzę jakiejś korespondencji .

Odp: Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

alexy34 napisał(a): pisze w imieniu Lecha do Babciagramolka

jestes perfiną, wredną zakłamaną "osobą"
Lechu nigdy z toba nie korrespondował, nie szantazowal ani na wiadomosciach prywatnych ani na forum, wyrazal tylko merytoryczne opinie na temat potraf ktore czesto wycgladaja wrecz ochydnie i nalezy im sie kiepska ocena
skad ty bierzesz takie pomysly jak szantaz? i inne kłamsatwa
zebrałas kółkko gospodyn wiejskich, ktore miedzy soba ustalaly komu wystawic negatywna opinie i klamstwa

muszisz byc ograniczona nie wiedzac, ze twoje kłamstwa daleko nie zajda, wszystko w serwisie jest monitorowane, są logi, backupy i jest wszystko w trakcie udawadniania ze perfidnie kłamiesz podajac powody jego wyrzucenia, to samo bedzie sie tyczylo innych osob, ktore wspolnie namawialy sie i nawoloway do wystawiania negatywnych ocem i rowniez wyleca z hukiem tak jak i ty kłamco!


Babciagramolka


Przepraszam- a co ja mam wspólnego z usunięciem Lecha ? Ani ja z nim korespondowałam , ani on mi osobiście nie dokuczał . A że zadarł z innymi to już chyba nie moja wina . Coś się komuś pomyliło .Czy mogę się dowiedzieć gdzie podawałam jakieś powody usunięcia Lecha ? I masz rację - cała korespondencja na portalu jest monitorowana i może po prostu poprosimy moderatora by sprawdził czy w mojej korespondencji jest coś takiego jak cytujesz .
Jeśli nie wiesz o tym to moderator podejmuje decyzję o zablokowaniu czyjegoś konta a nie użytkownicy i na pewno nie na podstawie tego co ktoś napisze tylko na podstawie tego co widzi i jakie wnioski wyciąga .Strzeliłeś kulą w płot i tyle .

Tit prosiła bym o wyjaśnienie sprawy - z jakiego powodu Lechu został zablokowany i czy miałam w tym jakiś udział .

Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

Melduję, że zaliczyłam 2 od Pani Zimy . W zwązku z tym mam pytanie czy mogę dołączyć do klubu ? Czy muszę poczekać na 1 i to hurtowo ? Jak myślicie długo to potrwa bo muszę zapas tabletek sobie chyba sprawić ( albo butelkę rumu ) bo inaczej się nie da tego przetrzymać .Miłego dnia ,, klubowicze "

Odp: Odp: Troll na forum!!!

Tit napisał(a): Wyrzuciłam tego Lechu007. Zrobiłam to dlatego, że po zwróceniu mu uwagi, że są na niego skargi zaczął mnie szantażować i był agresywny. Zwróciłam mu uwagę bardzo grzecznie. Oby jak najmniej osób z problemami psychicznymi. Pozdrawiam, Tit





Odp: Odp: O)

Bahus napisał(a): Pieski małe dwa chciały przejść się chwilkę...la la la lalala la...hip...hip....och jak przyjemnie kołysać się wśród fal...Kurcze ale ten pokój faluje

Ciiii bo rano będzie ,, ...tupot białych mew ... "
Naleweczki zazdroszczę dawno nie robiłam .

Odp: co dzisiaj na obiad?

Ja miałam dziś leniwy dzień i to dosłownie i w przenośni . Miały być knedle ze śliwkami ale , ze mi się niechciało to zrobiłam kluski leniwe a do tego sos śliwkowy ,,Śliwkowo- kluseczkowy mariaż ,,