Odp: Odp: Odp: Mrożenie pączków
- Forum: Mrożenie pączków
Dziękuję
Jak mi znowu tyle pączków wyjdzie to zamrożę
Zobaczymy co z tego wyjdzie
Staż w Gotujmy: 3530 dni
Miasto: -
Dziękuję
Jak mi znowu tyle pączków wyjdzie to zamrożę
Zobaczymy co z tego wyjdzie
Też tak miałam. Okazało się, że pomidory były zbyt twarde i nawet wrzątek by nie pomógł. Skończyło się na obieraniu nożem.
misia5 napisał(a): biedroneczki napisał(a): Mogę prosić o przepis na ten ganach?
Jasne
Proszę bardzo https://gotujmy.pl/muffinki-kakaowe,przepisy-przekaski-dla-dzieci-przepis,230004.html
Super
Bardzo dziękuję za link
Dziękuję za wszystkie pomysły. Muszę je wypróbować
U nas też zimowo
Nie pamiętam kiedy ostatnio było tyle śniegu, który nie zniknął szybciej niż się pojawił
Dostałam od mamy dwa ogromne talerze nierdzewne. Na opakowaniu jest zdjęcie z podanym na nich obiadem. Tylko one są tak duże, że jak nałożę porcję jedzenia to ono będzie się wydawało mikroskopijne
Talerz ma średnice ponad 30 cm. Macie pomysł jak je wykorzystać, żeby mamie nie było przykro, że dała mi coś czego nie używam.
U Was też zapowiadali mega opady śniegu? U nas miało go być tyle, że tunele można by kopać : ) A nie spadł nawet płatek śniegu
Dopiero w niedzielę spadł biały puch. Dzieciaki szaleją
Ja bym zrobiła ciasto ucierane z agrestem. Do tego kompot agrestowy
robaczek napisał(a): Jaka drukarka jest lepsza - atramentowa czy laserowa?
Ja stawiam na atramentową.
Mogę prosić o przepis na ten ganach?