Odp: Co z łopatki wieprzowej?
- Forum: Co z łopatki wieprzowej?
robaczek napisał(a): Zazwyczaj robię z tego mięsa gulasz. Co Wy robicie z tego rodzaju mięsa?
Do bigosu jest idealna
Ja mielę ją i robię z niej kotlety mielone albo sos do spaghetti