Odp: Odp: Odp: Pieczeń z jajkiem
- Forum: Pieczeń z jajkiem
Dzięki. Zrobię na miękko. Mam nadzieję, że dojdzie podczas pieczenia
Staż w Gotujmy: 3530 dni
Miasto: -
Dzięki. Zrobię na miękko. Mam nadzieję, że dojdzie podczas pieczenia
mocsłodkości napisał(a): biedroneczki napisał(a): Chciałam zrobić czekoladowego buta. Jaka czekolada będzie do tego najlepsza? Dodam, że to mój debiut
Odważna jesteś
Pochwalisz się efektem?
Nie dziękuję
Jak mi wyjdzie dam znać.
misia5 napisał(a): biedroneczki napisał(a): Chciałam zrobić czekoladowego buta. Jaka czekolada będzie do tego najlepsza? Dodam, że to mój debiut
Będzie ciekawie
Zamiast czekolady użyj kuwertury. Nie trzeba jej temperować i będziesz miała połysk. W sklepach jest mleczna, gorzka i biała. Od Ciebie zależy jakiej użyjesz
Nie pomyślałam o kuwerturze. Można ją dostać w sklepach czy trzeba szukać na internecie?
Dzięki dziewczyny. Mam ogromną ochotę na te placuszki
Teraz bez obaw mogę się za nie zabrać
Ja obieram zimne. Zawsze planuję obrać jeszcze ciepłe ale potem mi z głowy wylatuje i tradycji staje się zadość i obieram lodowate
misia5 napisał(a): ciasteczka napisał(a): misia5 napisał(a): mocsłodkości napisał(a): Mama chce mi dać zamrożone polskie kiwi. Wiem, że świeży owoc kiwi sprawia, że galaretka się nie zetnie. Nasze kiwi też ma takie właściwości?
Polskie kiwi daje ten sam efekt. Sprawdziłam to kilka lat temu. Mrożone czy nie galaretka się nie zetnie.
Nie próbowałam jeszcze naszego polskiego kiwi. Smaczne jest?
Jest smaczne
I nie ma "włochatej" skórki. Jest niewielkie, gładkie, a w przekroju wygląda identycznie jak to z importu.
A gdzie można kupić takie owoce?
Dziękuję Wam za wszystkie rady. Skorzystam z nich na 100%
ciasteczka napisał(a): Co sądzicie o kupowaniu książek z drugiej ręki? Planowałam kupić kilka książek używanych ale mąż uważa, że to głupota, bo można kupić nowe.
Ja lubię kupować książki z antykwariatów. Jakiś miesiąc temu kupiłam kilka takich książek
Jak przeczytam je raz czy dwa ( tak wiem dziwna jestem ), to ja oddam je do biblioteki miejskiej
chyba, że spodobają mi się na maksa, to zostawię w domu, żebym miała "na zaś"
najczęściej jednak zasilam księgozbiór biblioteki
Wiecie może gdzie można kupić foremkę do ciasteczek w kształcie @? Szukam i szukam i znaleźć nie mogę :/
Dzięki dziewczyny