Wygraj jedną z 500 książek kulinarnych!

  • 8

Jeśli dotychczas mozzarella kojarzyła Ci się jedynie ze składnikiem sałatki, nadeszła pora na zmiany! Weź udział w naszym konkursie i przekonaj się, jak wiele pysznych zastosowań może mieć ser Zottarella. Zapraszamy!

WPROWADZENIE

Jeśli dotychczas mozzarella kojarzyła Ci się jedynie ze składnikiem sałatki, nadeszła pora na zmiany! Weź udział w naszym konkursie i przekonaj się, jak wiele pysznych zastosowań może mieć ser Zottarella. Zapraszamy!
Doskonale smakuje zarówno na zimno, jak i na gorąco. Dzięki konsystencji pozwalającej na topienie się, jest doskonałym dodatkiem do makaronów, lasagne czy pizzy.

Co ważne - nie zdominuje potrawy, a podkreśli właściwe dla niej walory smakowe. Idealnie komponuje się z warzywami, rybami czy mięsem. Delikatna i rozpływająca się w ustach... taka właśnie jest Zottarella firmy Zott!

Oprócz klasycznego smaku, Zottarella jako jedyna marka na rynku oferuje wersję z bazylią oraz nowość  - Zottarella Minis Peperoncini - kuleczki wzbogacone dodatkiem pikantnej papryczki.

Spróbuj całej gamy serów firmy Zott - jesteśmy przekonani, że pokochasz ich smak!

Zott, omlet z pomidorami

Aby zachęcić Cię do poszerzania kulinarnych horyzontów i odkrywania nowych smaków przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny konkurs, w którym możesz wygrać jedną z 500 książek kulinarnych - gwarantujemy, że ilość sposobów na wykorzystanie Zottarelli Cię zaskoczy!

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?
1. Wejdź na stronę: http://www.zottarella.com/pl/przepisy/
2. Wybierz swój ulubiony przepis z wykorzystaniem Zottarelli.
3. Uzupełnij formularz konkursowy podając nazwę wybranej potrawy z Zottarellą, która przypadła Ci do gustu i uzasadnij swój wybór.

Spośród najciekawszych prac jury wybierze te, które zostaną nagrodzone jedną z 500 książek "Gotowanie z białym złotem" - pełne wydanie, zawierające 240 stron to obowiązkowa pozycja w Twojej kuchni!


                                         Mozzarella, książka kucharska


Jeśli kochasz gotować, rozpocznij z nami kulinarną przygodę! Książka kucharska "Gotowanie z białym złotem" pełna jest ciekawych i zdrowych przepisów, dzięki którym odkryjesz nowe możliwości wykorzystania mozzarelli w kuchni!

Konkurs trwa od 28 maja do 30 czerwca 2015 roku.