Wyniki konkursu - Wielkanocne pieczenie jak marzenie

  • 56

Znamy laureatów konkursu "Wielkanocne pieczenie jak marzenie"! Dziękujemy za przesłane zgłoszenia - nadesłane przez Was propozycje wyglądały bardzo apetycznie! Sprawdź, czy to Ty jesteś zwycięzcą!

         
ocena: 3/5 głosów: 3
Wyniki konkursu - Wielkanocne pieczenie jak marzenie
fot. Fotolia

Święta zbliżają się wielkimi krokami - to czas, kiedy przygotowujemy mnóstwo pyszności. Po zapoznaniu się ze wszystkimi nadesłanymi przez Was zgłoszeniami, nie mamy wątpliwości co do tego, że w domu każdego z  Was Wielkanoc nierozerwalnie wiąże się z doskonałymi smakami i efektownym wyglądem przygotowywanych potraw.

Zadaniem do wykonania w konkursie "Wielkanocne pieczenie jak marzenie" było przesłanie przepisu ze zdjęciem na wielkanocny wypiek, który chętnie wykonalibyście przy pomocy robota planetarnego.

Zgodnie z regulaminem konkursowym, nagrodę - robota planetarnego Philips HR7954 oraz dodatkową nagrodę pieniężną, przeznaczoną na pokrycie podatku dochodowego od wygranej - zdobywają 3 osoby, których propozycje zostały uznane za najciekawsze. Jednocześnie przypominamy, że laureaci zobowiązani są do napisania recenzji dotyczącej zdobytej nagrody!

Serdecznie dziękujemy za wszystkie przepisy, poświęcony czas i zaangażowanie! Zachęcamy Was do brania udziału w kolejnych konkursach na Gotujmy.pl!

Lista laureatów:

Candy Pandas za przepis na pupę białego zajączka

   pupa białego zajączka

Szefowa kuchni ;-) za przepis na orzechowe koszyczki wielkanocne

   orzechowe koszyczki

jaga85 za przepis na wielkanocne zajączki

   wielkanocne zajączki

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i prosimy o przesłanie swoich danych adresowych na skrzynkę redakcyjną.

                                                   zobacz przepisy

Sprawdź: Słodkie, wielkanocne upominki dla dzieci!