Wyrzeźb sobie dynię! - wyniki konkursu

  • 12

Konkurs na rzeźbę z dyni zakończony - zobacz kto wygrał!

         
ocena: 4/5 głosów: 5
Wyrzeźb sobie dynię! - wyniki konkursu

Wszystkie dynie były bardzo piękne - widać, że autorzy włożyli w nie wiele pracy. Dziękujemy dużym i małym artystom, prawdziwym rzeźbiarzom i ich pomocnikom, a także tym komentującym na forum konkursowe rzeźby.

Nie możemy niestety nagrodzić wszystkich, ale tych którym tym razem się nie udało zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych konkursach (prace nad nimi już trwają!).

W kolejności zgłaszania dyń do konkursu wygrywają:

Misia14 za jesienną kompozycję z dyni,

jaNina za "duszka kacperka" (i rybkę),

AnetaŚw za swoją rzeźbę dyniowego rzezimieszka,

Burakcukrowy za prześlicznego kotka oraz

Natka za straszną czarownicę mieszającą w kotle (z dyniową zupą?).Wygrane rzeźby możecie obejrzeć w galerii poniżej, a wszystkie - w konkursowym wątku na forum.

Laureatów prosimy o adresy potrzebne nam do wysyłki nagród. Piszcie więc w tej sprawie do kołczu, czyli mnie – wystarczy nacisnąć tutaj.

W konkursie przewidzieliśmy 5 nagród równoległych, czyli zestawów DVD złożonych z 3 pozycji."Partnerki" - to pierwszy sezon (na 3 płytach) ekscytującego serialu kryminalnego, gdzie procedury policyjne zderzają się z nieprawdopodobnymi hipotezami.

"Mniam" - czyli komedia dla całej rodziny z udziałem Magdy Gessler w roli żółwicy Magdy. Komedia z ikrą :)

"Barbie - Księżniczka i piosenkarka" - to musical wypełniony pięknymi piosenkami, bajecznymi kreacjami oraz wesołymi bohaterami, dzięki którym poznamy siłę prawdziwej przyjaźni.