Ekspres do kawy, czekolady i herbaty

 • 1

Ekspres TAS 4013EE Bosch to świeżo parzona kawa, smaczna herbata i gorąca czekolada za pomocą jednego tylko przycisku.

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Ekspres do kawy, czekolady i herbaty
Ekspres marki TASSIMO to prosty w obsłudze ekspres na kapsułki o mocy 1600 W i pojemności 2 l, z funkcją oszczędzania i automatycznym wyłączaniem.

Ekspres odczytuje kod kreskowy z każdej kapsułki T-DISC, dzięki czemu dobiera odpowiedni czas parzenia i temperaturę, ze specjalnej kapsułki może również dostarczyć wyśmienitą mleczną piankę do cappuccino czy latte macchiato. Regulowana podstawka pozwoli dopasować każdą filiżankę, szklankę oraz kubek.

Ekspres na kapsułki polecamy tym, którzy cenią sobie wygodę, a nie chcą rezygnować z wyśmienitego smaku napojów. Hermetycznie zamknięte kapsułki pozwalają na parzenie doskonałej zmielonej kawy, która nie traci aromatu i wciąż zachwyca bukietem niepowtarzalnych smaków. Ekspres TAS 4013EE Bosch jest wyposażony w bardzo wygodny system odkamieniania - urządzenie samo przypomni, kiedy należy wcisnąć odpowiedni guziczek.

Jak działa system parzenia?

System kawowy Tassimo wykorzystuje specjalnie opatentowane kapsułki T-DISC, działające w oparciu o inteligentną technologię kodów kreskowych. Ekspres odczytuje kod kreskowy z każdej kapsułki T-DISC i dobiera odpowiednie parametry parzenia - wymaganą ilość wody, czas i temperaturę, czyli wszystko co niezbędne do przygotowania najwyższej jakości latte, cappuccino, espresso, gorącej czekolady czy herbaty. Dzięki zastosowaniu tego innowacyjnego rozwiązania, kawa i inne napoje gorące mają zawsze takie same proporcje oraz doskonały smak, a ich przygotowanie jest równie proste jak złożenie na nie zamówienia w ulubionej restauracji.

Czym się wyróżnia?
 • W pełni automatyczna obsługa za pomocą jednego przycisku: ekspres odczytuje kod kreskowy z każdej kapsułki T-DISC, dobierając odpowiednie parametry parzenia.
 • Duży wybór gorących napojów: trójwarstwowe latte macchiato, puszyste cappuccino, intensywne espresso, caffè crema, gorąca czekolada i herbata.
 • Renomowane marki z TASSIMO: JACOBS Krönung i Milka oferują jakość, której można zaufać.
 • Szybki start: każde urządzenie jest natychmiast po włączeniu gotowe do użycia.
 • Energooszczędność: innowacyjny podgrzewacz przepływowy grzeje wodę wyłącznie podczas procesu parzenia. Po zakończeniu pracy urządzenie automatycznie wyłącza się, gwarantując oszczędność energii.
 • W pełni automatyczne rozpoznawanie i przygotowywanie napoju, z możliwością regulacji parametrów.
 • Wskaźniki LED w sposób czytelny informują bieżącym etapie pracy.
 • Inteligentny system zapobiega przenoszeniu smaków między napojami. Cały proces zaparzania odbywa się wewnątrz kapsułki i zakończony jest automatycznym procesem czyszczenia dystrybutora kawy parą wodną.
 • Podstawka na filiżanki z regulacją wysokości umożliwia przygotowanie napojów w filiżankach lub wysokich szklankach.
 • Automatyczne programy czyszczenia i odkamieniania, dzięki którym możesz poświęcić czas wyłącznie swoim gościom!

Cena ekspresu to około 499 PLN, natomiast wszystkie kawy oraz czekolada Milka będą dostępne w cenie 20,99 PLN za paczkę, w której znajduje się 16 kapsuł T-DISC.