Błyskawiczny konkurs ostatkowy Sponsoruje Polska Róża!!!!

Obserwuj wątek

Odp: Błyskawiczny konkurs ostatkowy Sponsoruje Polska Róża!!!!

p.jola1
  • p.jola1

  • Posty: 215
  • Przepisy: 919
  • Artykuły: 9
Deser z bitą śmietaną, syropem malinowym Polska Róża i ziarnami granatu https://gotujmy.pl/deser-z-bita-smietana-i-granatem,przepisy,137118.html
obrazek

Odp: Błyskawiczny konkurs ostatkowy Sponsoruje Polska Róża!!!!

jaNina
  • jaNina

  • Posty: 98
  • Przepisy: 1175
  • Artykuły: 39
Wczoraj upiekłam ciasteczka z konfiturą wiśniową i wiśniową bezą. Przepis czeka na zatwierdzenie.
https://gotujmy.pl/ciasteczka-z-konfitura-wisniowa-i-beza-,przepisy,137104.html
Ciasteczka robi się błyskawicznie, bo na biszkopcikach, jedynie trochę siedzą w piekarniku - beza musi się wysuszyć ).
Mimo tego, że są dość słodkie, smakują dobrze, bo wiśnia przełamuje słodki smak.
obrazek


zmieniono 1 raz (ostatnio 18 lut 2012 11:33 przez jaNina)

Odp: Błyskawiczny konkurs ostatkowy Sponsoruje Polska Róża!!!!

Mysiunia
  • Mysiunia

  • Posty: 160
  • Przepisy: 1806
  • Artykuły: 11
Moje kolejne zgłoszenie konkursowe Tym razem puchaty deserek z wykorzystaniem syropu malinkowego

https://gotujmy.pl/puchaty-deser-malinowy,przepisy,136999.html
obrazek

Odp: Błyskawiczny konkurs ostatkowy Sponsoruje Polska Róża!!!!

jaNina
  • jaNina

  • Posty: 98
  • Przepisy: 1175
  • Artykuły: 39
Dopiero co dodałam przepis na malinowy winegret do surówki z kruchej sałaty.
Polecam taki sos z delikatną malinową nutą do różnego rodzaju surówek .
Ja swój sos przygotowałam na bazie gęstego soku malinowego z domowej spiżarni.
Sądzę, że syrop malinowy "Polska Róża" sprawdzi się w tej roli doskonale!
Na fotkach sos i surówka z kruchej sałaty skropione malinowym sosem winegret.
Przepis https://gotujmy.pl/malinowy-winegret-,przepisy,136686.html
obrazek obrazek


zmieniono 12 razy (ostatnio 18 lut 2012 09:57 przez jaNina)

Odp: Odp: Błyskawiczny konkurs ostatkowy Sponsoruje Polska Róża!!!!

iziona
  • iziona

  • Posty: 76
  • Przepisy: 1306
  • Artykuły: 0
Znam te produkty i są faktycznie rewelacyjne, konkurs jak dla mnie o dzień spóźniony bo wczoraj robiłam paczki z konfiturą z owoców dzikiej róży właśnie tej marki, ale mam jeszcze słoiczek konfitury z płatków róży i trzymałam go na wyjątkową okazję i chyba ten konkurs taką okazją jest.

Odp: Błyskawiczny konkurs ostatkowy Sponsoruje Polska Róża!!!!

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
ja nie piekę ciastek i innych ale może z mięsem spróbować?

Odp: Błyskawiczny konkurs ostatkowy Sponsoruje Polska Róża!!!!

Mysiunia
  • Mysiunia

  • Posty: 160
  • Przepisy: 1806
  • Artykuły: 11
https://gotujmy.pl/jagodowe-pierozki-z-piekarnika,przepisy,136951.html

Dżem użyty do przygotowania tych ciasteczek nie był marki Polska Róża, ale równie dobrej jakości Dżem został wykonany przez moją mamę w 2007 roku! Mimo 5 letniego stażu w spiżarni był rewelacyjnej jakości - w 100% dobry
obrazek

Odp: Błyskawiczny konkurs ostatkowy Sponsoruje Polska Róża!!!!

Mysiunia
  • Mysiunia

  • Posty: 160
  • Przepisy: 1806
  • Artykuły: 11
Mój przepis już jest w kolejce do akceptacji Prezentują pierożki z jagodową konfiturą Nieskromnie powiem, że przed chwilą zadzwoniła do mnie babcia, której zawiozłam godzinkę temu kilka ciasteczek i strasznie zachwalała, że już dawno takich dobroci nie jadła Babcia świetnie piecze i gotuje, stąd też taki komplement z jej ust jej na prawdę wartościowy
obrazek

Błyskawiczny konkurs ostatkowy Sponsoruje Polska Róża!!!!

Sponsorem konkursu jest Polska Róża - producent rewelacyjnych, wysokiej jakości konfitur i syropów z polskich owoców. Czym one się wyróżniają? Ano syrop z czarnego bzu zawiera czarny bez (a nie aronię i aromaty czarnego bzu). W konfiturze z owoców róży znajdziecie autentyczne owoce - które gołym okiem widać i które pachną rozgrzanym słońcem krzakiem owocującej dzikiej róży.

Skąd to wiem? Od tygodnia testujemy w redakcji znakomite produkty Polskiej Róży i powiem wam szczerze - jeden słoiczek znika w 2 dni. Te konfitury można jeść łyżkami.

Konfitura z płatków róży ma tak obłędny zapach, że po otwarciu słoika zbiega się cała redakcja z pytaniem, kto ma takie wspaniałe słodkie perfumy? Ale przejdźmy do rzeczy, czyli do konkursu.

Macie tylko jeden weekend począwszy od piątku 17.02. do 19.02 do godz. 240 na wstawienie ostatkowej potrawy z konfiturą lub słodkim syropem. W zajawce poprosimy o dopisek: Przepis na konkurs z konfiturą lub słodkim syropem Polska Róża.

Nie musi to być koniecznie deser - ale potrawa z udziałem konfitury lub słodkiego syropu, którą najchętniej pożegnalibyśmy karnawał.

Prosimy o nieużywanie marek użytych produktów innych niż Polska Róża.
Użycie produktów Polskiej Róży jest mile widziane ale nie jest konieczne.

Do wygrania:

3 zestawy produktów Polska Róża o wartości 120 zł. Do zestawu produktów wchodzą:
1. Konfitura różana z płatków
2. Konfitura z owoców róży
3. Konfitura z malin
4. Konfitura z jagód
5. Syrop różano malinowy
6. Syrop jagodowy
7. Syrop z czarnego bzu
8. Syrop z malin
Sponsorem nagród jest producent: Polska Róża Sp. z o.o.

Na wstawienie potrawy macie tylko weekend do godz.24. Ponieważ nie będzie specjalnej kategorii konkursowej ani rankingu link do konkursowego dania wstawiajcie tu na tym wątku, wraz ze zdjęciem.

Pamiętajcie, że dania mają zawierać zdjęcie (autentyczne, swoje a nie cudze). Do konkursu zakwalifikują się tylko przepisy nowe, zrobione na ten konkurs, które nie były publikowane wcześniej na żadnych blogach ani w innych serwisach.

Przepisy, które okażą się plagiatami zostaną zdyskwalifikowane.

Po ogłoszeniu wyników w poniedziałek 20.02.2012 zwycięzcy zostaną powiadomieni mailem na skrzynkę gotujmy.pl i są zobowiązani do przesłania zwrotnym mailem danych adresowych do wysłania nagrody w ciągu 5 dni roboczych. Po tym terminie nagroda przepada.

Życzymy miłej zabawy. Jeśli ktoś z was zna produkty Polskiej Róży prosimy o podzielenie się doświadczeniami z tymi produktami w tym wątku na forum.
Trzymamy za was kciuki!
PS.
Na zdjęciu zestaw konkursowy.
obrazek


zmieniono 2 razy (ostatnio 20 mar 2013 10:18 przez zozolek)

Odpowiedz na/ edytuj Błyskawiczny konkurs ostatkowy Sponsoruje Polska Róża!!!!